خانه » سازنده Far Cry 3: Blood Dragon یوبی سافت را ترک کرد

سازنده Far Cry 3: Blood Dragon یوبی سافت را ترک کرد

«دن ایوانز» (Dean Evans)، کارگردان عنوان Far Cry 3: Blood Dragon، کمپانی «یوبی سافت» (Ubisoft) را ترک کرد. دن ایوانز نزدیک به ۱۲ سال برای یوبی سافت را همراهی کرده بود و ایشان نیز بر روی سری معروف Splinter Cell، Assassin’s Creed و Far Cry نیز کارکرده بود. ایشان اکنون در حال برنامه‌ریزی برای مسافرت است. طبق اعلام وب‌سایت Game Informer، دن ایوانز مدتی بود که در حال ساخت پروژه‌ای معرفی نشده بود ولی کمپانی یوبی سافت پروژه را متوقف کرد و از طرفی دیگر، Ubisoft به ایشان پیشنهاد داده بود که به پاریس برود تا بر روی عنوان دیگری کار کند ولی دن ایوانز تصمیم گرفت که این شرکت را ترک کند و به کشور دیگری مسافرت کند. ایشان در نظر دارد که در این سفر به بریتانیا نیز مسافرت کند و هیچ عجله‌ای برای استخدام کار جدید ندارد. دن ایوانز می‌گوید:

«من نزدیک به ۲۰ سال در این شغل بودم و ۱۲ سال آن را فقط برای Ubisoft کارکردم و هیچ‌وقت در طول زندگی‌ام استراحت نداشته‌ام.»

 

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.