خانه » محتوای کمیک Fantastic Four در راه بازی Spider Man

محتوای کمیک Fantastic Four در راه بازی Spider Man

محتوای کمیک Fantastic Four در راه بازی Spider Man

به تازگی محتوای سیزن پس بازی Spider Man به اتمام رسید و حال نوبت انتشار DLCهای جدیدی برای بازی محبوب استودیو Insomniac رسیده است. مارول خبر جدیدی را به تازگی منتشر کرده که خواندنش خالی از لطف نیست. با نوین اسپات همراه باشید.

استودیو مارول در جریان برنامه پخش زنده خود که در آن بازی های موبایل بسیاری معرفی شدند گریزی به دنیای کمیک Fantastic Four زد و اعلام کرد که به احتمال زیاد برنامه‌هایشان برای گنجاندن محتوای این کمیک بوک در دنیای بازی Spider Man محقق شود. رئیس استودیو Insomniac پیرو این صحبت ها اعلام کرد که اتفاق شگفت انگیزی در راه اسپایدرمن است و در حال حاضر نمی‌تواند اطلاعات زیادتری در اختیار گیمرها بگذارد ولی وعده آن را داده که بک اتفاق بسیار شگفت انگیز در انتظارتان است.

به احتمال زیاد لباس مخصوص اسپایدرمن زمانی که برای مدتی کوتاه به تیم چهارشگفت انگیز پیوسته بود در راه بازی باشد، ولی اینکه دیگر چه مواردی به بازی اضافه می‌شوند چیزیست که باید تا اخبار بعدی از سوی مارول و Insomniac منتظرش بود. بازی Splider Man تا بدین لحظه توانسته ۹ میلیون نسخه در سراسر جهان بفروشد که برای یک بازی جهان‌باز آمار بسیار خوبی به حساب می‌آید. محتوای سیزن پس و DLC این بازی با عناوین The Heist, Turf Wars و Silver Lining هم اکنون برای پلی استیشن۴ بصورت انحصاری در دسترس می‌باشد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.