خانه » بازی Fallout 76 همواره آنلاین است

بازی Fallout 76 همواره آنلاین است

Fallout 76 به احتمال زیاد عنوانی نقش آفرینی و آنلاین خواهد بود
بالاخره در E3 2018 فهمیدیم که بازی Fallout 76 چه بازی است. در کنفرانس شرکت Bethesda در E3 2018 که امروز برگزار شد، کارگردان این بازی آقای Todd Howard تایید کردند که بازی Fallout 76 یک عنوان کاملا چند نفره و آنلاین است. تمامی شخصیت‌هایی که با آن‌ها در مواجه خواهید شد، تماما افراد واقعی در سرتاسر جهان هستند‌. این بازی کاملا آنلاین خواهد بود.
با این حال شما می‌توانید بازی را به تنهایی به پیش ببرید. آقای هاوارد کارگردان بازی تایید کردند که : «بدون شک شما می‌توانید این بازی را به تنهایی بازی کنید. ». در کنار این‌که بتزدا دارد سری Fallout را به جهتی متفاوت می‌برد، هاوارد اذعان داشت که : «ما می‌خواستیم تا ببینیم که استایل بازی‌هایمان را به همراه بخش چند نفره ببینیم.»
بنابر گفته‌های کارگردان بازی، آقای تاد هاوارد، شرکت بتزدا از چهار سال پیش ایده بازی Fallout 76 را در سر داشته است. این به این معناست که بتزدا کار ساخت این عنوان را پیش از ساخت بازی Fallout 4 که در سال ۲۰۱۵ عرضه شده، شروع کرده است. همچنین وی این عنوان را یک عنوان «بقای سافت‌کور» توصیف کرد.
آقای هاوارد همچنین اعلام کردند که پس از مرگ شما، تمامی پیش‌روی شخصیت شما حفظ خواهد شد. این خبر بسیار خوبی است. آقای هاوارد درباره این موضوع نیز گفتند : «مرگ هیچ‌وقت به معنی از دست دادن پیش‌روی شخصیت شما نمی‌باشد.» پیش از این گمانه زنی‌هایی از بابت این‌که با مرگ شخصیت پیش روی‌های او از بین می‌روند، وجود داشت.
نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>