دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
52
PC
(Metacritic)
53
PS4
(Metacritic)
49
XONE
(Metacritic)
خانه » بتای بازی Fallout 76 تنها در صورت خرید بازی از روی سیستم حذف می‎شود!

بتای بازی Fallout 76 تنها در صورت خرید بازی از روی سیستم حذف می‎شود!

Fallout 76

همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشید، بتای بازی Fallout 76 چندی قبل به پایان رسید و بازیکنان رایانه‎های شخصی در هنگام حذف کردن آن با مشکلاتی روبرو شده‎اند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت VG247، چه افرادی که خودشان بازی را خریده‎اند و چه کسانی که کُد آن را از دوستان‎شان دریافت کرده‎اند، در حذف بازی از روی رایانه‎های شخصی‎شان با مشکل روبرو هستند. طرفداران چه در انجمن Reddit و چه در انجمن‎های شرکت Bethesda در مورد این مشکل بازی Fallout 76 شکایت کرده‎اند و به نظر نمی‎رسد مشکلی کوچک و محدود به یک سری افراد باشد.

حذف نشدن بتای Fallout 76 مشکلی آزار دهنده است

اگر سعی در حذف این بازی کنید، برنامه لانچر Bethesda.net بالا آمده و از شما می‎خواهد که وارد حساب‎تان شوید. بعد از ورود به حساب و آنلاین شدن، بازیکنان دوباره سعی در حذف بازی کردند ولی با پیغام «شما به این بازی دسترسی ندارید» روبرو شده‎اند. پیام همچنین از کاربران می‎خواهد که در مورد وارد شدن به حسابی که بازی بر روی آن خریداری شده اطمینان حاصل فرمایند ولی به نظر می‎رسد خروج و ورود دوباره به اکانت تفاوتی حاصل نمی‎کند.

Fallout 76

مشخص نیست که افرادی که بازی را خریداری کرده‎اند بعد از انتشار رسمی بازی در تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) می‎توانند آن را حذف کنند یا نه. بازیکنان به نتیجه‎ای کلی رسیده‎اند که به دلیل این که خاموش شدن سرورها، حذف اطلاعات نیز غیرممکن شده است و محتمل است که پس از دوباره روشن شدن آنان در زمان انتشار بازی، این کار ممکن شود. اگر قرار داشتن این بازی بر روی سیستم‎تان شما را اذیت می‎کند و فضا اشغال می‎نماید، می‎توانید لانچر Bethesda.net را حذف کرده و فایل‎های Fallout 76 را در Program Files در درایو ویندوز به صورت دستی حذف نمایید ولی اگر مهارت کافی ندارید، انجام این کار پیشنهاد نمی‎شود.

برای کسانی که بازی اصلی را خریداری کرده‎اند لازم است بگوییم که بعد از عرضه، بتا با دانلود مقداری حجم به بازی کامل تبدیل می‎شود و کل پیشرفت شما از بتا به Fallout 76 اصلی منتقل خواهد شد پس اگر نمی‎خواهید، لازم نیست شخصیت جدیدی بسازید. در نهایت قابل ذکر است که بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) قرار است بر روی پلتفرم‎های پلی‎استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی عرضه شود.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.