دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر جدید بازی Metro Exodus موضوع بازی را نشان می‌دهد

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Metro Exodus موضوع بازی را نشان می‌دهد

صرف نظر از تمام اتفاقاتی که اخیراً درباره‌ی بازی Metro Exodus رخ داده است، توسعه دهنده‌ی بازی یعنی A4 Games هم اکنون با انتشار تریلری جدید قصد دارد موضوع بازی را برای همه توضیح دهد. برای دیدن تریلر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

بازی Metro Exodus در مرکز بحث و مجادله‌ی بزرگی که اخیراً به وجود آمده است قرار دارد. این موضوع مربوط به عدم حضور این بازی در فروشگاه بزرگ بازی‌های رایانه‌ای یعنی شبکه‌ی استیم است. سازندگان این بازی تصمیم گرفته‌اند Metro Exodus را به طور انحصاری در فروشگاه Epic Games عرضه کنند. با این که فهرست بازی‌های انحصاری این فروشگاه روز به روز در حال افزایش است، اما انتشار همین خبر باعث شد کاربران به صفحه‌ی بازی‌های قبلی مترو در استیم حمله کنند و نقدهای منفی و کوبنده‌ای را برای پایین آوردن امتیاز بازی حواله‌ی آن کنند.

اما با وجود این بحث‌ها آیا کسی می‌داند Metro Exodus درباره‌ی چیست و موضوع آن چیست؟ هم اکنون توسعه دهنده‌ی بازی تریلری از بازی را منتشر کرده است تا فضای نا آرام و متلاطم حاکم را کمی آرام کند. در این تریلر نمایی کلی از داستان بازی به نمایش گذاشته می‌شود و به مخاطبان می‌فهماند که چه انتظاراتی می‌توانند از این بازی فرا آخرالزمانی داشته باشند.

این تریلر یک تجربه‌ی سینمایی را به شما ارائه خواهد کرد تا شما را درگیر بازی‌ای کند که سازندگان در وصف آن از عبارت “یک بازی شوتر داستان محور” استفاده می‌کنند. برای بقا در جهان آخر الزمانی این بازی در روسیه، بازیکنان باید از سیستم مبارزات بازی، گشت و گزار، عناصر بقا و مخفی کاری به نحو احسن استفاده کنند تا بتوانند موفق شوند.

هدف این تریلر معرفی این مجموعه به کسانی است که برای اولین بار می‌خواهند وارد دنیای Metro شوند. این تریلر همچنین به کسانی نسخه‌های قبلی Metro را تجربه کرده‌اند اما برای مدتی از فضای آن دور بوده‌اند یادآوری می‌کند که موضوع اصلی Metro چیست.

سیستم تغییر فصل‌های بازی نیز به طور اجمالی در این تریلر معرفی می‌شود و می‌توان در آن شاهد تغییر فصل‌های محیط بازی از بهار تا زمستان در یک سال بود. چندی پیش تریلر دیگری نیز از بازی Metro Exodus منتشر شد که در آن مکانیک‌های شخصی سازی سلاح‌ها به نمایش گذاشته شده بود و اگر این ویدیو را از دست داده‌اید می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در آخر نیز این تریلر ادعا می‌کند که از سایر بازی‌های این ژانر برتر است و می‌گوید “شما در مراحل گسترده و جهان باز مترو مأموریت‌های بی هدف مثل پیدا کردن یک چیز و کارهای خسته کننده انجام نخواهید داد. هر مأموریت در بازی، داستان محور است و به طور یک پارچه با داستان اصلی بازی آمیخته شده است.”

بازی Metro Exodus در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۱۹ مصادف با ۲۶ بهمن ۹۷ برای کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس وان و پلتفرم پی سی منتشر خواهد شد. البته یکی از سازندگان بازی به تازگی دارندگان رایانه‌های شخصی را تهدید کرده است و اعلام کرده که در صورتی که بازی بر روی پلتفرم پی سی به علت عدم انتشار آن بر روی شبکه‌ی استیم، فروش خوبی نداشته باشد، نسخه‌های بعدی این بازی برای پی سی منتشر نخواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی، پیش نمایش آن را از سایت نوین اسپات بخوانید. چندی پیش سیستم‌های مورد نیاز برای اجرای بازی با تنظیمات گرافیکی مختلف نیز مشخص شد. برای مشاهده‌ی آن‌ها به این مطلب مراجعه کنید. در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

تریلر جدید Metro Exodus

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>