خانه » اطلاعات بیشتری از بازی Evil Dead انتشار یافت

اطلاعات بیشتری از بازی Evil Dead انتشار یافت

Evil Dead

این روز‌ها بروس کمپبل تبدیل به یکی از جنجالی‌ترین شخصیت‌ها شده است. وی با توییت‌های مختلف خود، حضور و یا عدم حضور شخصیت Ash (از مجموعه Evil Dead) را نقض می‌کند. همین موضوع سبب شده تا بسیاری از طرفداران گیج شوند و منتظر انتشار اطلاعات رسمی از سمت استدیو‌ی توسعه دهنده‌ی مرتال کامبت ۱۱ بمانند. به هر حال بروس کمپبل (بازیگر شخصیت Ash) اظهار داشته است که بازی کامپیوتری با اقتباس از Evil Dead در دست ساخت قرار دارد. وی با انتشار توییتی، اطلاعات جالبی از این عنوان ارائه داد. بازی Evil Dead زودتر از آنچه که فکر می‌کنیم، عرضه خواهد شد. این عنوان برای کنسول‌ها و کامپیوتر‌های شخصی توسعه می‌یابد. همچنین بازی بر اساس تکنولوژی حقیقت مجازی ساخته نمی‌شود. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اخیراً، بروس کمپبل، بازیگر اصلی نقش Ash در مجموعه فیلم‌های Evil Dead، پستی در صفحه‌ی توییتر رسمی خود به اشتراک گذاشته است. وی با این توییت، ساخت یک بازی بر اساس این مجموعه را دوباره تایید کرده. عنوان مذکور برای کنسول‌ها و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین بازی یک پروژه‌ی VR (واقعیت مجازی) محسوب نمی‌شود. لازم به ذکر است که Evil Dead با صنعت بازی‌های کامپیوتری غریبه نیست. بازی ویدیویی‌ای با اقتباس از این فیلم برای Commodore 64 انتشار یافت. پس از آن بازی‌های متعددی از این مجموعه بر روی پلی استیشن و پلی استیشن ۲ عرضه شدند. توجه شما را به توییت این بازیگر محبوب و معروف جلب می‌نمایم:

Evil Dead

درود بر همه‌ی گیمر‌ها. این پست صرفاً جهت تصحیح برخی از خبر‌های اشتباهی که در فضای مجازی پیچیده (که مقداری از آن نیز تقصیر بنده بوده) به اشتراک گذاشته شده است. بازی Evil Dead هم اکنون در دست ساخت برای کنسول‌ها و کامپیوتر‌های شخصی قرار دارد. این بازی بر اساس استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی توسعه نمی‌یابد. بابت تمام اخبار غلط و اشتباهات عذر خواهی می‌کنم.

بروس کمپبل. ۱ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 10 تیر ماه سال جاری)

حضور شخصیت Ash در مرتال کامبت 11 داستانی شده. اگر به خاطر داشته باشید، پیش از انتشار Mortal Kombat 11، یکی از کاربران (به کمک نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی)‌ توانست لیست مبارزان بسته‌ی الحاقی بازی را استخراج نماید. سپس کمپبل حضور خود را در مرتال کامبت ۱۱ (به عنوان شخصیت میهمان) منتفی دانست. پس از آن دوباره حرف خود را نقض کرد و سبب گیج شدن مخاطبان شد. چندی پیش یکی از کاربران فروم ردیت، توانسته به کد‌های بازی دست یابد (این کد یابی با آخرین آپدیت عرضه شده بر روی نسخه‌ی کامپیوتر‌ شخصی صورت گرفته است). اگر فرض را درست بودن این شایعات و کد یابی‌ها در نظر بگیریم، فوجین (یکی از شخصیت‌های مرتال کامبت) و Ashe (از سری Evil Dead) و ترمیناتور و شیوا و جوکر در راه هستند (شخصیت‌های معرفی نشده‌ی کامبت پک)

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. بازی جدید Evil Dead در تاریخ نامشخصی برای کنسول‌ها و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

با دنبال کردن و مشاهده‌ی دایرکتوری Mortal Kombat 11 از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>