خانه » Epic Store – بازی‌های رایگان این هفته و هفته‌ی آینده

Epic Store – بازی‌های رایگان این هفته و هفته‌ی آینده

Epic Store

هفته‌ای جدید و بازی‌های رایگان جدید از سمت اپیک گیمز استور. بازهم شاهد رایگان شدن چند عنوان دوست داشتنی و تقریباً قدیمی توسط Epic Store هستیم. این دفعه نیز کمپانی چند عنوان دوست داشتنی و محبوب را برای مخاطبانش رایگان ساخته. هم اکنون می‌توانید عناوین Metro 2033 Redux و Everything را به کتابخانه‌ی بازی‌های خود اضافه نمایید و برای همیشه از تجریه‌ی آن‌ها لذت ببرید. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

عناوین Everything و Metro 2033 Redux از امروز تا تاریخ 2 اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 10 مهر ماه سال جاری) برای کاربران Epic Store رایگان خواهد بود. اگر هنوز عضو خانواده‌ی بزرگ ایپک گیمز نشده اید، فرصت را غنیمت شمارید و با ایجاد حساب کاربری در این فروشگاه بزرگ، از تجربه‌ی رایگان و همیشگی آن‌ها لذت ببرید.

و بازهم Epic Store توانست با ارائه‌ی بازی‌های رایگان دیگر، بسیاری از نظرها را نسبت به خود جلب کند. این فروشگاه در طی چند ماه اخیر رشد قابل توجهی (از لحاظ افزایش تعداد کاربران) داشته و همواره به این رشد ادامه می‌دهد. از طرفی دیگر، حق انتشار بسیاری از بازی‌های بزرگ امسال همانند بوردرلندز  ۳ و یا کنترل در انحصار اپیک استور بوده است (پلتفرم کامپیوترهای شخصی). تمام این موارد دست به دست هم داده اند تا میزان رضایت از عملکرد این فروشگاه افزایش یابد. بازی رایگان هفته‌ی آینده‌ی این فروشگاه نیز مشخص شد.

عنوان Minit از تاریخ ۳ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 11 مهر ماه سال جاری) تا تاریخ ۱۰ اکتبر (مصادف با ۱۸ مهرماه سال جاری) به صورت رایگان در اختیار کاربران Epic Store قرار خواهد گرفت.

مینت توسط ناشر محبوب و دوست داشتنی یعنی Devolver Digital منتشر شد. یک تجربه‌ی عجیب و جذاب با سبک و سیاقی منحصر به فرد. طبق معمول، پس از زمان تعیین شده، بازی با قیمت ابتدایی خود به فروش می‌رسد و با عنوانی که هنوز از آن خبر نداریم، جایگزین می‌شود. Minit در سال 2018 برای پلتفرم‌های پلی استیشن چهار و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شد. بازی توانست نظر بسیاری از مخاطبان را به سمت خود جلب کند و میانگین نمرات نسبتاً خوبی دریافت کند. به هر حال یکی از نقدهای اصلی وارد شده به این عنوان، طراحی مراحل یکنواخت و سادگی بیش از حد بازی بود.

بازی از جلوه‌های بصری خاصی برخوردار نیست و به راحتی توسط سیستم‌های ضعیف اجرا خواهد شد. توجه شما را به سیستم مورد نیاز برای اجرای آن جلب می نمایم:

  • OS – Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 x86/x64
  • Processor – Intel Pentium D 830 (2* 3000) or equivalent / AMD Athlon 64 4000+ (2600) or equivalent
  • Memory – 1 GB RAM
  • Graphics – GeForce 7600 GS (256 MB) / Radeon HD 2400 PRO (256 MB)
  • Storage – 200 MB available space

در هفته‌ی گذشته نیز شاهد رایگان شدن عناوین Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City و Arkham Knight بودیم. به هر حال این روال ادامه دارد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>