خانه » یوروگیمر: بازی Diablo III برای سوییچ نیز عرضه می‌شود

یوروگیمر: بازی Diablo III برای سوییچ نیز عرضه می‌شود

بنا بر گفته‌ ی منابع ناشناس به وب‌سایت Eurogamer، کمپانی «بلیزارد انترتینمنت» (Blizzard Entertainment) در حال ساخت نسخه نینتندو سوییچ عنوان «دیابلو ۳» (Diablo III) است. اما ظاهرا این موضوع فقط یک شایعه بوده است. هفته گذشته، سازندگان Diablo III ویدیوی کوتاهی در صفحه توییتر این کمپانی منتشر کردند که بسیاری از افراد گمان می‌کردند، پورتی از نسخه نینتندو سوییچ «دیابلو ۳» در حال انجام است؛ ولی این کمپانی به‌طور رسمی اعلام کرد که تا به این لحظه هیچ برنامه‌ای برای عرضه این بازی برای نینتندو سوییچ نداریم.

از طرفی دیگر، وب‌سایت Eurogamer ادعا کرده است این پروژه در مرحله «اولیه» تولید به سر می‌برد و هنوز مشخص نشده است که بسته‌های الحاقی Reaper of Souls و Rise of the Necromance همراه با بازی اصلی منتشر خواهند شد یا خیر . طبق گفته‌های این وب‌سایت، نسخه سوییچ این بازی چند ماه دیگر به‌طور رسمی معرفی می‌شود.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.