خانه » تلاش Epic Games برای راه‌اندازی فروشگاه اندروید

تلاش Epic Games برای راه‌اندازی فروشگاه اندروید

تلاش Epic Games برای راه‌اندازی فروشگاه اندروید

شرکت Epic Games که با انتشار Fortnite در حال فرمانروایی در صنعت بازیسازی است قرار است در سال جاری فروشگاه اندروید خود را راه‌اندازی کند. با نوین اسپات همراه باشید.

همانطور که می‌دانید استودیو Epic Games با عرضه بازی Fortnite توانسته پول بسیار زیادی به جیب بزند. همین مسئله باعث شده تا این شرکت بازار اندروید را مورد هدف قرار دهد. این فروشگاه در سال ۲۰۱۸ برای ویندوز و مک راه‌اندازی شد و قرار است در سال ۲۰۱۹ برای اندروید نیز آغاز به کار کند. رئیس اپیک گیمز در این خصوص چنین می‌گوید:

در نظر داریم تا علی‌رغم سیاست‌های کاری سفت و سخت اپل استور، به این بستر نیز ورود کنیم و برای گوشی‌های iOS نیز فروشگاهی مشابه اندروید طراحی کنیم. هدف ما از این طرح آنست که مخاطبان‌مان صرف نظر از دستگاهی که در اختیار دارند بتوانند به محتوایی که ما تولید می‌کنیم دسترسی داشته باشند. برای کنسول‌ها برنامه‌ خاصی نداریم چرا که آن حوزه می‌طلبد تا تمرکز زیادی هم روی تولید سخت‌افزار داشته باشیم که چنین چیزی فعلاً در برنامه‌هایمان وجود ندارد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.