دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » باس فایت‌های Elden Ring منحصر به فرد و ترسناک خواهند بود

باس فایت‌های Elden Ring منحصر به فرد و ترسناک خواهند بود

Elden Ring

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌ بازی‌های فرام سافتور (مجموعه بازی‌های دارک سولز-بلاد بورن- سکیرو) باس فایت‌های بازیست. به جرات می‌توان که این ویژگی، تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین عوامل موفقیت و جذابیت عناوین مذکور شده. اگر دقت کرده باشید، باس فایت‌های عناوین فرام سافتور بسیار منحصر به فرد و متفاوت می‌باشند. اما چرا؟ اگر درجه‌ی سختی و بی رحمی را کنار بگذاریم، طراحی فوق العاده و چشم نواز آن‌ها می‌تواند با تمام وجود گیمر را جذب خود کند. چندی پیش از جدیدترین عنوان این استدیو‌ی خلاق رو نمایی شد. Elden Ring درست همانند بازی‌های گذشته‌ی فرام سافتور، از باس فایت‌های منحصر به فرد و ترسناکی برخوردار است. به تازگی هیدتاکا میازاکی، کارگردان الدن رینگ، درباره ی طراحی این باس فایت‌ها توضیحات مختصر ولی مفیدی را ارائه داده است. عنوان مذکور در تاریخ نا مشخصی برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی انتشار خواهد یافت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اگر بخواهیم دو ویژگی اصلی عناوین فراسم سافتور را بیان کنیم باید به موارد زیر اشاره نماییم:

  1. درجه ی سختی زیاد ولی لذت بخش
  2. باس فایت‌های  فوق العاده

همان‌طور که در جریان هستید، استدیو‌ی محبوب فرام سافتور از عنوان جدید خود رو نمایی کرد. پروسه‌ی ساخت Elden Ring درست پس از به اتمام رسیدن توسعه‌ی آخرین بسته‌ی الحاقی سومین قسمت مجموعه بازی‌های دارک سولز شروع شد و در نهایت شاهد رو نمایی از بازی بودیم. عنوانی که با کمک نویسنده‌ معروف کتاب‌های نغمه‌ی یخ و آتش، جورج آر آر مارتین توسعه خواهد یافت. به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت Xbox Wire با هیدتاکا میازاکی، رئیس استدیو‌ی فرام سافتور و کارگردان الدن رینگ، ترتیب داده شده است. در طول مصاحبه سوالاتی راجع به باس فایت‌های بازی از ایشان پرسیده شد. میازاکی اظهار داشت که بازی مملو از باس فایت‌های ویژه و ترسناک خواهد بود! در ادامه توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های میازاکی جلب می‌نمایم:

صد البته که بازی دارای باس فایت‌های مختلف خواهد بود. ما همیشه از طراحی باس فایت‌ها لذت می‌بردیم. باس فایت‌های Elden Ring منحصر به فرد و ترسناک!! خواهند بود.

هنوز تریلری از گیم پلی بازی انتشار نیافته. میازاکی در مصاحبه‌های قبلی خود اظهار داشت که الدن رینگ شباهت‌های بسیاری به دارک سولز خواهد داشت. یک عنوان نقش آفرینی سوم شخص. فکر نکنید که بازی یک کپی ساده از دارک سولز می‌باشد. الدن رینگ المان‌ها و عناصر مخصوص به خود را خواهد داشت. همواره بازی‌های فرام سافتور حاوی نوآوری‌های مختلف بوده اند. بدون شک Elden Ring هم دارای عناصر جدیدیست که تا به حال در بازی‌های کامپیوتری ندیده ایم.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب و الدن رینگ در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. عنوان مذکور در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم کامپیوتر‌های شخصی و اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

اگر از طرفداران و یا منتظران Elden Ring هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>