دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » گیم پلی Elden Ring بر مبنای دنیای وسیعش ساخته شده است

گیم پلی Elden Ring بر مبنای دنیای وسیعش ساخته شده است

Elden Ring

فرام سافتور در حال توسعه‌ی عنوانی تازه و جدید است. Elden Ring به کمک یکی از سرشناس ترین نویسنده‌های حال حاضر یعنی آقای جورج آر آر مارتین توسعه خواهد یافت. متاسفانه هنوز تریلری از گیم پلی الدن رینگ انتشار نیافته. در عوض اطلاعات بسیاری از آن بدست آورده ایم و همین موضوع سبب شده تا با المان‌های اصلی بازی آشنا شویم. فرام سافتور مانور بسیار زیادی بر روی جهان باز بودن عنوان مذکور و مکانیک‌های مربوطه داده است. به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت IGN با کارگردان الدن رینگ یعنی هیدتاکا میازاکی ترتیب داده شده. وی در این مصاحبه اظهار کرده که گیم پلی الدن رینگ بر مبنای جهان بزرگ و عظیم آن توسعه یافته است. عنوان مذکور در تاریخ نا مشخصی برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی انتشار خواهد یافت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

قبل از شروع هر چیز باید ذکر کنیم که Elden Ring شباهت‌های زیادی با مجموعه بازی‌های دارک سولز خواهد داشت. البته فکر نکنید که بازی یک کپی دیگر از دارک سولز است. الدن رینگ از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است که بازی را از سری سولز جدا می‌سازد. اگر بخواهم مثالی برای این ویژگی‌ها بزنم، باید به محیط باز و گسترده‌ی آن اشاره کنم. بله با یک بازی جهان باز طرف هستیم.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت خبری – تحلیلی IGN با رئیس استدیو‌ی فرام سافتور (خالق سری سولز و Bloodborne) ترتیب داده شده است. هیدتاکا میازاکی اظهار داشت که مکانیک‌ها و المان‌های بازی مبتنی بر جهان وسیع و دنیای باز Elden Ring توسعه داده شده است. در ادامه توجه شما عزیزان را به قسمتی از این مصاحبه جلب می‌نمایم:

اگر موفق به تجربه‌ی بازی‌های گذشته‌ی استدیو‌ی ما شده باشید، متوجه نحوه‌ی طراحی دانجن‌های پیچ در پیچ آن‌ها شده اید. محیط Elden Ring بسیار وسیع‌تر از بازی‌های گذشته‌ی ما خواهد بود. مکانیک‌ها و گیم پلی بازی مبتنی بر همین دنیای وسیع و گسترده توسعه یافته است.

به نظر می‌رسد که در Elden Ring، محیط‌های وسیع و بزرگ جایگزین دانجن‌های پیچ در پیچ شده اند. صد در صد که این وضوع سبب خوش حالیست. علاوه بر متنوع‌تر شدن روند، محیط‌های بسیار وسیعی برای کاوش وجود دارد. یکی از مهم‌ترین عناصر بازی‌های فرام سافتور، طراحی خیره کننده بود. طراحی دشمنان، اتمسفر و از همه مهم‌تر محیط‌ها و لوکیشن‌های بازی. لوکیشن‌های الدن رینگ تاریک و اتمسفریک هستند. بد نیست بدانید که چندی پیش، مصاحبه‌ای از سمت وب سایت IGN با هیدتاکا میازاکی صورت گرفته است. وی در این مصاحبه از همکاری خود با جور آر آر مارتین می‌گوید. بی صبرانه منتظر کسب اطلاعات بیشتر از Elden Ring هستیم. در مصاحبه‌ای از سمت وب سایت Xbox Wire با هیدتاکا میازاکی، وی اظهار داشت که بازی مملو از باس فایت‌های ویژه و ترسناک خواهد بود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی بازی اعلام نشده است. پس بهتر است بگوییم که الدن رینگ در تاریخ نامعلومی برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و پلی استیشن ۴ انتشار خواهد یافت.

اگر از طرفداران و یا منتظران Elden Ring هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>