خانه » جمع بندی مراسم EA Play 2019

جمع بندی مراسم EA Play 2019

البته قبل از هر چیز، خدمت شما دوست گرامی باید عرض کنم که لایو استریم الکترونیک آرتز پلی، زودتر از مراسم E3 شروع شد. در کل الکترونیک آرتز نمایش مختصر و مفید و خوبی داشت (بر خلاف انتظارات!!!). اطلاعات بسیاری درباره‌ی عناوین مختلف این ناشر پولدار در دسترس  ما قرار گرفت. ایپکس لجندز میزبان هیروی جدید خواهد شد. به زودی اکسپنشن جدیدی برای نسخه‌ی چهارم Sims عرضه می‌شود. بازی‌های مستقل جالب و دوست داشتنی‌ای معرفی شدند. همچنین از اولین گیم پلی استار وارز: فالن جدای رو نمایی شد. تصمیم گرفتیم تا خلاصه‌ای از EA Play را برای شما فراهم آوریم. همه‌ی اتفاقات مهم این لایو استریم در این پست گردآوری شده و یک جمع بندی نهایی صورت گرفته. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

EA Play هم اکنون به پایان رسیده. تمام موارد لازم به معرفی، اعلام شدند. الکترونیک آرتز به وعده‌های خود در مورد رو نمایی از اولین گیم پلی استار وارز عمل کرد. هیرو‌ی جدید (لجند) برای ایپکس لجندز، عنوان بتل رویال رایگان استدیو‌ی ریسپاون، معرفی شد. طرفداران Sims می‌توانند آشنایی بیشتری با اکسپنشن بعدی این عنوان داشته باشند و … کلی خبر دیگر. توجه شما را به مطلب گرد آوری شده جلب می‌نمایم:

خبری از کنفرانس استاندارد و معمول نبود. الکترونیک آرتز ترجیح داد تا لایو استریمی سه ساعته را برای طرفداران و مخاطبین بازی‌های کامپیوتری تدارک ببیند. اما این لایو استریم با رو نمایی از گیم پلی Star Wars: Jedi Fallen Order شروع شد:

Star Wars: Jedi Fallen Order

اطلاعات تکمیلی و تجزیه تحلیل داستان و گیم پلی Star Wars: Jedi Fallen Order

خوش بختانه اطلاعات بسیاری درباره ی بازی انتشار یافت. الکترونیک آرتز سرمایه گذاری درست و حسابی‌ای برای Star Wars: Jedi Fallen Order کرده و به نظر می رسد که این بازی، همان چیزیست که طرفداران سال‌ها انتظارش را می‌کشیدند. اتفاقات داستانی پس از “Order 66 ” و مابین رخداد‌های Revenge of the Sith و A New Hope می‌افتد. کال (پروتاگونیست) به کمک Saw Gerrera (یکی از شخصیت‌های استار وارز) می‌جنگد. Saw Gerrera در طول سفر به شخصیت اول داستان ما کمک می‌کند تا ماموریت خود را به پایان رساند. اولین حضور سا به انیمیشن مربوط به استار وارز باز می‌گردد. وی ظاهر بسیار متفاوتی نسبت به آن چه در انیمشن دیدیم، داشت.  استدیو‌ی ریسپاون انترتیمنت تاکید داشت که بازی کاملاً تک نفره می‌باشد و به هیچ وجه خبری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای نیست.

گیم پلی و مبارزات:

شاید با مشاهده‌ی گیم پلی بازی در EA Play به صورت ناخودآگاه یاد آخرین اثر هنری استدیو‌ی فرام سافتور یعنی سکیرو افتاده باشید. درست است. نحوه‌ی مبارزات Star Wars: Jedi Fallen Order شباهات بسیار زیادی به عنوان مذکور دارد. قابلیت جاخالی دادن و پری کردن ضربات (Parry) نیز وجود دارد. استراتژی، نقش بسیار پر رنگی در مبارزات خواهد داشت. اگر فکر می‌کنید که می‌توانید وارد میدان مبارزه شوید و مانند کریتوس همه را تکه تکه کنید، سخت در اشتباهید. برای تک تک حرکاتتان برنامه ریزی کنید تا بتوانید از مبارزه سر بلند بیرون آیید. دشمنان ضعیف، با یک یا دوضربه خلاص می‌شوند اما دشمنان قوی‌تر (مثل black-clad Purge Troopers) نیاز به تمرکز بیشتر دارند. نوار پاسچر آن‌ها را پر کنید و نهایتاً گردنشان را از لب تیغ بگذرانید. به عنوان یک جدای، کال از قدرت‌ها و قابلیت‌های مختلفی برخوردار است. می‌توانید دشمنان را با کمک این قابلیت‌ها به عقب پرتاب کنید و یا با آهسته کردن زمان بهتر و موثر‌تر دفاع کنید. با مشاهده‌ی تریلر بالا به صورت کامل متوجه نحوه‌ی مبارزات می‌شوید.

Star Wars: Jedi Fallen Order نمایش خوبی داشت. بدون بخش چند نفره، تمام تمرکز سازندگان بر روی قسمت تک نفره معطوف شده. امیدواریم بازی بتواند از پس انتظارات مخاطبین برآید و به موفقیت برسد. Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۴ آبان سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان و یا منتظرین Star Wars Jedi: Fallen Order هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید.

پس از استار وارز، نوبت به ایپکس لجندز رسید. الکترونیک آرتز قول معرفی محتواهای جدید را به طرفداران بازی داده بود. این کمپانی به وعده‌ی خود عمل کرد و این گونه شد که :

Apex Legends

معرفی سیزن دوم Apex Legends

سرانجام ریسپاون از سیزن دوم ایپکس لجندز، بتل رویال رایگان و پر طرفدار خود، رو نمایی کرد. آپدیت شامل یک هیروی جدید به نام واتسون و اسلحه‌ی جدید و اسکین‌های مختلف (اسکین‌های لجندری!!!) برای هیرو‌ها و … می‌شود. نقطه‌ی عطف سیزن دوم، هیروی جدید واتسون می‌باشد. تریلر پایین درباره‌ی پس زمینه‌ی داستانی این بانو صحبت می‌کند. وی قابلیت ساخت دیوار‌های الکتریکی دفاعی را دارد. رنک مود جدیدی به بازی اضافه خواهد شد. شش تایر مختلف برای این رنک مود وجود دارد. بر اساس رنکی که بدست می‌آورید، با دیگر بازی کنان هم رده‌ی خودتان مشغول به تجربه‌ی بازی می‌شوید. در انتهای سیزن دوم هم نسبت به رنکی که کسب کرده اید، جایزه‌ای به شما تعلق خواهد گرفت.

سیزن دوم Apex Legends اسکین‌های لجندری بسیار چشمگیری را به بازی اضافه خواهد کرد:

  • Caustic ( اسکین Prince of Darkness)
  • Octane (اسکین Jade Tiger)
  • Spitfire (اسکین Intimidator)
  • R-301 (اسکین Iron Rampage)

نکته‌ی قابل توجه دیگر، اضافه شدن سلاح L-Star plasma  از تایتان فال می‌باشد. این سلاح بسیار قدرتمند بوده و تنها از طریق air drop‌ها بدست خواهد آمد. اگر خوش شانس باشید و آن را بدست آوردید، بهتر است بدانید که خبری از مهمات اضافه نیست. از طرفی سلاح Mozambique (که به اعتقاد ایپکس بازان، مزخرف‌ترین سلاح بازی می‌باشد) تقویت خواهد شد (باف می‌شود). در انتهای نمایش ایپکس لجندز، چشمان مخاطبین به یک اژدها- خزنده‌ی بزرگ (هویت ایشان نامشخص می‌باشد!) افتاد. هنوز اطلاعات چندانی در دسترس ما قرار داده نشده اما به احتمال زیاد این موجود، جزو یکی از موارد اضافه شده به سیزن ۲ خواهد بود.

تریلر معرفی واتسون

سیزن ۲ Apex Legends در تاریخ ۲ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی (۱۱ تیر ماه سال جاری) عرضه می‌شود. Apex Legends هم اکنون به‌صورت رایگان در اختیار کاربران پلی اسیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی و اکس باکس وان می‌باشد.

اگر از طرفداران و علاقه مندان به Apex Legends هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوطه مطلع شوید.

Battlefield 5

سومین نمایش الکترونیک آرتز در EA Play به بتل فیلد اختصاص یافت. اطلاعات جالبی درباره‌ی بازی و محتوا‌هایی که در آینده انتشار می‌یابند، عرضه گردید. تمرکز اصلی این نمایش بر روی نقشه‌هایی بود که به همراه سیزن چهارم بازی، اضافه می شوند.

تریلر فصل پنجم بازی

تریلر معرفی نقشه Marita

تریلر گیم پلی نقشه Al Sundan

به طرز غیر قابل باوری، سقف رنک بازیکنان از ۵۰ به ۵۰۰ افزایش خواهد یافت. بازی‌های خصوصی هم به زودی اضافه می‌شوند. اولین مپ معرفی شده، Marita نام دارد. روستایی که آغاز نبرد Greece محسوب می‌شود. تپه‌های بسیاری در لوکیشن وجود دارد. روستا از پس زمینه‌ی داستانی (بک استوری) بسیار قدرتمندی نیز برخوردار است. این نقشه در ماه جولای عرضه می‌شود.

نقشه‌ی بعدی Al Sundan نام دارد. این مپ در ۲۷ ژوئن ماه سال ۲۰۱۹ میلادی (۶ تیر ماه سال جاری) در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. یک صحرای آفریقایی بسیار بزرگ و چشم نواز. نقشه‌ی سوم، Operation Underground نام دارد. این نقشه شباهت زیادی به مپ مترو در بتل فیلد‌های گذشته دارد. آندرگراند در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه می‌شود. درست میان فصل چهار و پنج. در کنار اورجین اکسز، شاهد عرضه‌ی Battlefield 5 بر روی EA Access نیز هستیم (برای اکس باکس وان). سرویس به زودی برای کاربران پلس ایتیشن ۴ نیز راه اندازی می‌شود (در جولای سال ۲۰۱۹ میلادی)

اگر از طرفداران Battlefield 5 هستید، با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

FIFA 20

و اما برسیم به محبوب‌ترین بازی ورزشی الکترونیک. فیفا. قبل از شروع مراسم، از فیفا ۲۰ رونمایی شد. به هر حال الکترونیک آرتز اطلاعات تکمیلی زیادی را درباره‌ی بازی در اختیار مخاطبین و طرفداران دو آتشه‌ی این عنوان قرار داد. اما مهم‌ترین خبر درباره‌ی فیفا ۲۰، حضور مود فیفا استریت در بازی بود.

معرفی مود ولتا و یا همان فوتبال خیابانی برای فیفا ۲۰

 

شما عزیزان را نمی‌دانم ولی بهترین تجربه‌ی بنده از فیفا استریت به نسخه‌ی دوم آن باز می‌گردد. به هر حال خبر خوش حال کننده‌ای بود. نام این مود Volta می‌باشد. طبق اطلاعات منتشر شده، می‌توانید شخصیت خود را بسازید (چه مونث و چه مذکر) و به چالش با دیگر بازی کنندگان بپردازید. همچنین قادر به تشکیل تیم‌های سه و یا چهار و پنج نفره هستید. متاسفانه این یک مود کوچک است و مانور آن چنانی بر روی آن داده نمی‌شود. پس انتظار عنوانی مثل یکی از نسخه‌های مجزای فیفا استریت (که در سال‌های گذشته منتشر شده بود)  را نداشته باشید.

در ادامه از تاریخ انتشار فیفا ۲۰ نیز رو نمایی شد. این عنوان در تاریخ ۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۵ مهر ماه سال جاری) عرضه خواهد شد. سازندگان اظهار داشته اند که تغییرات بسیاری در پیکره‌ی گیم پلی اعمال می‌کنند. این تغییرات در راستای مهارت محوری انجام می‌شود. بدین ترتیب بازی به سمت بالانس‌تر شدن حرکت می‌کند و بازی کنندگان برای بهتر شدن تلاش خواهند کرد. همان‌طور که در گذشته ذکر کردیم، دفاع خودکار دچار تغییرات بسیاری شده. حال بازی کنندگان با دفاع دستی نتیجه‌ی بهتری خواهند گرفت. موقعیت‌های تک به تک آسان‌تر گل می‌شوند. دروازه بان‌ها عکس العمل‌های طبیعی‌تری خواهند داشت.

اگر از طرفداران FIFA 20 هستید، با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها و … مربوط به آن آگاه شوید.

پس از فیفا نوبت به عنوان Anthem رسید.

Anthem

anthem

بایور چند دقیقه‌ای درباره‌ی عنوان جدید خود صحبت کرد. عنوان پر حاشیه و بد ساختی که موجب مشکلات بسیاری شد. بازی در ابتدای عرضه‌ی خود از باگ‌های بسیار زجر آوری برخوردار بود. فکرش را بکنید که تمام پیشرویتان قفل شود و دیگر نتوانید امتیاز تجربه کسب کنید. آن هم پس از ۲۰ ساعت تجربه‌ی بازی! همین باگ‌ها سبب شد تا بسیاری از بازی کنندگان نسبت به انتم معترض شوند. حضور بایور در مراسم سورپرایز کننده بود. مدیر ارشد تولید کنندگان بازی یعنی آقای بن ایروینگ درباره‌ی انتم و آینده‌ی این بازی اظهار کرد:

Anthem آینده‌ی روشنی خواهد داشت. ما به کار خود ادامه می‌دهیم. قصد داریم تا بازی را بهبود بخشیم. اعتقاد داریم که انتم پتانسیل بسیار بالایی دارد. ما می‌دانیم که بازی نقطه ضعف‌های بسیاری دارد. در تلاشیم که آن را به طوری بهبود دهیم که تمام بازی کنندگان از تجربه‌ انتم لذت ببرند.

به هر صورت اگر انتم را خریده اید و فعلاً از خیر بازی کردنش گذشته اید، خوش حال باشید. شاید اتفاقاتی افتاد که شما را دوباره به دنیای این عنوان باز گرداند.

اگر از طرفداران Anthem هستید، با دنبال و مشاهده‌ کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

Madden NFL 20

امسال سال خوبی برای طرفداران ورزش‌های الکترونیکی خواهد بود. در کنار فیفا ۲۰ از نسخه‌ی جدید Madden NFL  نیز در EA Play رو نمایی شد.

گیم پلی بازی Madden 20

سیستم Trait بازی دچار تغییرات بزرگی شده. حال بازیکنان در گروه‌های Normal و Star و Superstar و Superstar X-Factor جای می‌گیرند. به زودی اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر خواهد شد. Madden NFL 20 در تاریخ دوم آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با یازدهم مرداد ماه سال جاری) در اختیار کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

The Sims 4: Island Living

اکسپنشن جدید سیمز چهار با نام Island Living در کنفرانس EA Play معرفی شد. توجه شما را به اطلاعات تکمیلی منتشر شده جلب می‌نمایم:

در انتهای EA Play، شاهد رو نمایی از اکسپنشن جدید سیمز ۴ بودیم. قبل از شروع مراسم نیز شایعاتی راجع به لو رفتن این اکسپنشن در فضای مجازی پیچیده شد. طرفداران دو آتشه‌ی سیمز خوش حال باشند زیرا که سازندگان قصد دارند که آن‌ها را به تعطیلات ببرند. Island Living درباره‌ی ساحل و آفتاب و انواع و اقسام تفریح‌های تابستانیست (سفر به منطق گرمسیری). فعالیت‌های بسیاری برای انجام دادن طراحی شده. این فعالیت‌ها شامل جت اسکی سواری، دوست شدن با دلفین‌ها!! و .. موارد دیگر می‌باشد. این اکسپنشن در تاریخ ۲۱ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۳۱ خرداد سال جاری) برای کاربران مک و ویندوز و در تاریخ ۱۶ جولاس سال ۲۰۱۹ میلادی (۲۵ تیر ماه سال جاری) برای کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه می‌گردد.

تریلر معرفی بازی The Sims 4: Island Living

معرفی سه بازی مستقل توسط الکترونیک آرتز

البته این اتفاق پس از اتمام رویداد EA Play رخ داد. الکترونیک آرتز از عرضه‌ی سه بازی مختلف خبر داد:

  1. استدیو‌ی Zoink Games در حال توسعه‌ی عنوانی به نام Lost in Random می‌باشد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی در ژانر اکشن و استراتژیک ساخته خواهد شد.
  2. استدیو‌ی Glowmade در حال توسعه‌ی عنوانی با نام RustHeart می باشد عنوانی نقش آفرینی که بر اساس المان‌های Co-oP توسعه می‌یابد.
  3. استدیو‌ی Hazelight Studios در حال توسعه‌ی عنوانی می‌باشد که متاسفانه معرفی نشده!! امیدواریم هر چه سریع‌تر اطلاعات بیشتر از این عنوان بدست آوریم.

Hazelight Studios سازنده‌ی عنوان A Way Out بود. بسیاری از بازی کنندگان خاطرت شیرینی با عنوان مذکور رقم زدند. این خلاصه‌ای از اتفاقات و اطلاعات لایو استریم EA Play بود.

تمامی مراسم E3 توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد. پس همراه ما باشید.

رای بدهید!

3 2

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>