مدیرعامل شرکت EA لوت باکس ها را رمز موفقیت می‌داند
مدیرعامل شرکت EA لوت باکس ها را رمز موفقیت می‌داند مدیرعامل شرکت EA لوت باکس ها را رمز موفقیت می‌داند

مدیرعامل شرکت EA لوت باکس ها را رمز موفقیت می‌داند

شرکت EA یکی از ناشرین بازی‌های ویدئویی بوده که همیشه لوت باکس جزئی از عناوین آن محسوب می‌شود. در این بین به نظر می‌رسد EA قصد نداشته هیچ گاه لوت باکس را از بازی‌های خود حذف کند. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

اندرو ویلسون مدیرعامل وقت شرکت EA یا الکترونیک آرتز به تازگی در نشستی با سرمایه‌گذاران اظهارنظری درباره لوت باکس بازی‌ها داشته است. او گفته است که اگرچه لوت باکس‌ها همانند قماربازی بوده اما EA سعی می‌کند درباره این آیتم‌ها به شکل قانونی عمل کند. ویلسون افزود که بیشتر تولیدکنندگان بازی سعی کرده لوت باکس جزئی از بازی‌های آنها باشد و سعی در قانونی کردن این آیتم دارند. ویلسون درباره بازیکنانی که نسبت به لوت باکس نظر منفی داشته بیان کرد که کمپانی همیشه به فکر بازیکنان خود است.

نه شرکت EA به حذف لوت باکس

او افزود شرکت EA همیشه برای آن که تجربه بازی شفاف، سرگرم کننده، منصفانه و متعادل را برای طرفداران به ارمغان آورد، فکر می‌کند. همچنین بیان داشت که برای داشتن عناوین قانونی و موردتوجه بایستی در تعامل نظرات با طرفداران پیش رفت. با این حساب وجود لوت باکس در بازی‌های آینده EA همچنان ادامه خواهد داشت و حذف نمی‌شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`