خانه » تولید بازی Star Wars توسط استودیو EA کنسل شد

تولید بازی Star Wars توسط استودیو EA کنسل شد

تولید بازی Star Wars توسط استودیو EA کنسل شد

بازی Star Wars استودیو EA که در چندماه اخیر شاهد انتشار اخبار بسیاری درباره آن بودیم، توسط این استودیو کنسل شده است. با نوین اسپات برای مشروح خبر همراه باشید.

سال گذشته بود که استودیو EA اعلام کرد بازی Star Wars جدیدی خواهد ساخت که در قالب جهان‌باز به گیمرها ارائه می‌شود، اما بعد از فراز و نشیب‌های بسیاری که این بازی تجربه کرد، صبح امروز خبر کنسل شدن آن از سوی EA منتشر گردید. این مسئله باعث شده تا بسیاری از گیمرها نسبت به آینده دو بازی محبوب Star Wars Battlefront و Battlefron 2 نیز ابراز نگرانی کنند. با این وجود همچنان کورسوی امیدی برای علاقمندان به دنیای جنگ ستارگان باقی مانده است. استودیو Respawn که یکی از زیرشاخه‌های EA به حساب می‌آید کار روی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را خیلی وقت است که شروع کرده و انتظار می‌رود که در آینده نزدیک اخبار جدیدی درباره این اثر منتشر شود. صبح امروز بنا به گزارش پایگاه خبری Gaming Bolt و به نقل از وبسایت Kotaku مطلع شدیم که سه واسطه اصلی مرتبط با شرکت EA اعلام کرده‌اند که پروژه Star Wars این شرکت که توسط شعبه ونکوور EA توسعه می‌یافت کنسل شده است.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>