خانه » سونی در همایش E3 2019 هیچ کنفرانسی را برگزار نخواهد کرد

سونی در همایش E3 2019 هیچ کنفرانسی را برگزار نخواهد کرد

همایش E3 2019

بعد از شایعات مختلف، سونی طی بیانیه‌ای رسما تایید کرد که آن‌ها هیچ گونه کنفرانسی را در جریان همایش E3 2019 برگزار نخواهند کرد. این درحالی است که کمپانی محبوب سونی هنوز هیچ‌گونه تاریخ انتشار دقیقی را برای بازی‌هایش اعلام نکرده و غیبت آن‌ها در همایش E3 2019 نشان می‌دهد که آن‌ها اطمینان کافی از بازه انتشار بازی‌هایشان ندارند. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

شب گذشته بود که شایعاتی در فضای مجازی پخش شد. این شایعات خبر از غیبت کمپانی محبوب سونی در همایش E3 2019 می‌داد. اگر چه به نظر می‌رسید که این شایعات درست نباشند، اما حذف شدن‌شان در دقایق ابتدایی انتشار کم کم به آن‌ها قوت می‌داد. تا جایی که سونی رسما اعلام کرد که آن‌ها بعد از گذشت چیزی نزدیک به بیست و سه سال، قرار نیست دیگر در همایش E3 2019 کنفرانسی را برگزار کنند. خبری که به تنهایی حواشی بیشتری را برای سونی به همراه داشت.

با وجود آن که بازی‌های زیادی هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارند، اما ظاهرا اقدامات اخیر سونی باعث شده تا آن‌ها به تقریب هیچ محتوای جدیدی برای ارائه کردن نداشته باشند. سونی در طول چند سال اخیر کنفرانس‌های پرباری را پشت سر گذاشته و از آن‌جایی که بسیاری از بازی‌های انحصاری این کمپانی در تاریخ بسیار دوری از روز انتشار معرفی شده‌اند، لذا در واپسین روزهای نسل هشتم ظاهرا دیگر هیچ عنوان معرفی نشده‌ای انتظار بازیکنان را نمی‌کشد.

این تازه شروع کار است. چرا که به دنبال حواشی اخیر، بسیاری معتقدند که سونی درحالی برنامه‌ریزی برای رونمایی از کنسول نسل بعدی خودش بوده و به این ترتیب، شایعات زیادی حول محور آن شکل گرفته است. با این حال باید گفت که غیبت سونی در همایش E3 2019 طبق بیانیه‌ای که مدتی پیش منتشر شد قطعی است.

درست به همان اندازه که صنعت ویدئو گیم درحالی پیشروی است، شرکت سونی نیز به دنبال راه‌های دیگری برای تعامل با جامعه ویدئو گیم می‌گردد. جامعه پلی استیشن دنیای ما هستند و ما می‌خواهیم راه‌های جدیدی را برای تعامل با آن‌ها امتحان کنیم. در نتیجه ما تصمیم گرفتیم که در همایش E3 2019 شرکت نکنیم و روش‌های دیگری را بیازماییم. ما برای به اشتراک گذاشتن برنامه‌های آینده خود با شما بسیار هیجان زده‌ایم.

 

در جریان همین اتفاق دو کمپانی رقیب واکنش‌های مثبتی را نشان دادند و ادعا کردند که همایش E3 2019 فرصت خوبی برای شرکای تجاری و نمایش بازی‌های‌شان تلقی می‌شود. در نهایت شما نیز می‌توانید نظراتتان را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.