خانه » اشاره مایکروسافت به معرفی نسل بعدی ایکس باکس در E3 2019

اشاره مایکروسافت به معرفی نسل بعدی ایکس باکس در E3 2019

E3 2019 مایکروسافت ایکس باکس

خب دیگر چیزی را شروع نمایشگاه E3 2019 نمانده و اگر شما نیز منتظر کنفرانس مایکروسافت هستید باید بگویم که می‌توانید تمامی اخبار این کنفرانس و نمایشگاه را از طریق نوین اسپات دنبال کنید. این شرکت در نمایشگاه امسال به طور قطع مهم‌ترین کنفرانس را برگزار خواهد کرد. به تازگی نیز شایعه شده است که ممکن است این شرکت از نسل بعدی ایکس باکس رونمایی کند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

وبسایت The Verge عنوان کرده است ویدئوهایی که اکانت توییتر ایکس باکس برای روزشماری نمایشگاه E3 2019 منتشر کرده است حاوی کدهایی مخفی هستند. در زیر نیز می‌توانید این تصاویر و کدهای پنهان شده در آن‌ها را مشاهده کنید. در اولین تصویر کد R 255، در دومی G 36 و در سومی نیز B 0 وجود دارد. در صورتی که این سه کد را کنار هم قرار دهیم به کد یک رنگ RGB 255,36,0 می‌رسیم. نکته مهم در این کد رنگ این است که اسم این رنگ در انگلیسی «اسکارلت» است. نامی که مدت‌ها است برای نسل بعدی ایکس باکس عنوان می‌شود. البته این در حالی است که بیشتر اسم‌های نسل بعدی ایکس باکس با نام Lockhart و Anaconda مطرح شده بود و اسکارت به عنوان اسم پروژه نسل بعدی این کنسول عنوان می‌شد. کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 که در تاریخ ۲۰ خرداد در ساعت ۰۰:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود و باید منتظر ماند و دید که آیا از این کنسول رونمایی می‌شود یا خیر.

فراموش نکنید که می‌توانید تمامی اخبار و اطلاعات این کنفرانس را از طریق وبسایت نوین اسپات دنبال کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>