دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Bethesda از Doom Eternal رونمایی کرد

Bethesda از Doom Eternal رونمایی کرد

Bethesda از Doom Eternal رونمایی کرد
Bethesda از Doom Eternal رونمایی کرد

شرکت بازی سازی Bethesda امروز در کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 از عناوین مختلفی رونمایی کرده است. یکی از این عناوین Doom Eternal است که ادامه‌ای برای نسخه‌ قبلی در سال ۲۰۱۶ است. به گفته تهیه کننده «مارتی استراتون» و کارگردان هنری این بازی «هوگو مارتین»، این بازی شوتر و ترسناک هرچه در نسخه‌ قبلی بازی وجود داشته را به همراه دارد و در این نسخه آن‌ها را بهبود بخشیده است. در این بازی Doomslayer قدرت بیشتری داشته و تعداد دشمنان دو برابر شده تا جهنم را به زمین بیارند.

متاسفانه در این کنفرانس خبری از گیم پلی بازی نیست. اما تهیه کننده این بازی گفته است که شرکت‌های Bethesda و id Software در کنفرانس بعدی این شرکت در Quakecon جزئیات بیشتری از این بازی و به خصوص ویژگی‌ها و خصوصیات آن منتشر خواهند کرد. این کنفرانس در آگوست (اواخر تابستان) امسال برگزار خواهد شد. بر اساس تریلر منتشر شده به نظر می‌رسد که دشمنان مخوف‌تر، موسیقی دلهره آور‌تر و ترسناک‌تر شده است. تریلر این بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

تریلر بازی Doom Eternal:

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>