خانه » دانلود بازی Dynasty Warriors 8 Empires برای PS4

دانلود بازی Dynasty Warriors 8 Empires برای PS4

بازی Dynasty Warriors 8 Empires عنوانی است که در سبک هک اند اسلش می‌باشد و توسط استودیوی بازی سازی Omega Force توسعه یافته و توسط کمپانی Tecmo Koei نیز به انتشار رسیده است. بازی در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۴ منتشر شده و پلتفرم‌ مبدا بازی PlayStation 4، Microsoft Windows، Xbox One، Xbox 360، PlayStation 3، Nintendo Switch، PlayStation Vita می‌باشد. هم اکنون می‌توانید نسخه کامل و هک شده بازی Dynasty Warriors 8 Empires برای PS4 به صورت FPKG را در ادامه مطلب دانلود کنید.

CUSA01632 | درخواستی کاربران | نسخه هکی | DUPLEX

بازی Dynasty Warriors 8 Empires یکی از چندین نسخه‌های سری مشهور Dynasty Warriors می‌باشد. قبل از آغاز عنوان Dynasty Warriors 8 Empires شما می‌توانید گروه مورد نظر خود را انتخاب کنید که در این نسخه این گروه‌ها به ۴ قسمت تقسیم می‌شوند که در هر یک شخصیت‌های قدیمی و جدید این سری حضور دارند. در این نسخه بیش از ۷۰ شخصیت وجود دارد که هر کدام ظاهر و قدرت به خصوص و ویژهای مختلفی دارند و شما هر چه به مرحله‌های بالاتر راه پیدا کنید شخصیت مورد نظر شما قدرت‌های بیشتری کسب می‌کند. در بخش داستانی به آن صورت شاهد شگفتی نخواهید بود. موضوع اصلی بازی از بین بردن حکومت‌های محلی چین است که مدت زیادی هست چین را تصاحب خود در آورده‌اند بنابراین قبل از شروع هر مرحله نقشه کشور و قسمت‌هایی که شما فتح کرده‌اید نشان می‌دهد و شما در طول مراحل بازی باید با روند آرامی، این حکومت‌ها را از بین ببرید. محیط‌های بازی بسیار شلوغ هستند و گاهی تا هزاران را می‌توان در میدان جنگ مشاهده کرد. دشمنان به صورت گروه گروه در امتداد نقشه پخش شده‌اند که شما باید ابتدا از فرمانده و سربازان شروع کنید تا برسید به افراد اصلی حکومت و آن‌ها را به قتل برسانید. به جرئت می‌شود گفت که سلاح در اینگونه بازی‌ها مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کند یکی از نکات مثبت دیگر همین سلاح‌ها و شمشیرهایی می‌باشد که در طول بازی می‌توانید به دست آورید. بیش از صدها سلاح در این نسخه وجود دارد که شامل بادبزن، نیزه، تبر و صدها سلاح متنوع دیگر که هر کدام از این سلاح‌ها بسته به توانایی شخصیت بهتر عمل می‌کنند. اگر نسخه‌های قبلی سری بازی Dynasty Warriors 8 Empires را تجربه کرده باشید متوجه این خواهید شد که در بازی انواع آیتم‌ها حضور دارد که با کشتن سایر دشمنان به دست می‌آورید حال این آیتم‌ها می‌تواند به سلامتی شما و یا حتی به سرعت راه رفتن شخصیت کمک کند. Dynasty Warriors 8 Empires یک بازی خاص ، با سبکی خاص، برای افراد خاص است که اکثر افرادی که نسخه‌های اولیه این سری بازی را انجام داده‌اند این بازی مورد پسند آن‌ها واقع خواهد شد. دقیقا نمی‌توان گفت که بازی ارزش وقت کسانی که آن را تجربه می‌کند را دارد یا نه ولی با این حال امتحان کردن این نسخه نیز می‌تواند برای خود تجربه‌ای باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که به گرافیک بیشتر از هر چیز اهمیت می‌دهید این سری نمی‌تواند شما را جذب خود کند، با این حال اگر از طرفداران سبک هک اند اسلش و مبارزه‌ای می‌باشید، تجربه یک باره این بازی را به شما توصیه می‌کنیم و اگر از آن خوشتان نیامد هرگز به طرف نسخه‌های دیگر این بازی نروید زیرا همگی یک سبک و سیاق را دنبال خواهند کرد و همیشه این سری به سبک خود وفادار بوده است. با اینکه بازی توسط منتقدان به آن صورت تحویل گرفته نشد و نمرات فوق العاده‌ای دریافت نکرد ولی تجربه‌ای بد را به وجود نمی‌آورد.

شما هم اکنون می‌توانید نسخه کامل و هک شده بازی Dynasty Warriors 8 Empires برای PS4 را به صورت FPKG را از سایت Novinspot با سرورهای داخل ایران دانلود نمایید.

تصاویر بازی:

نوشته شده توسط
▄▀▄▀▄▀ GΛMΣЯ, ℙ𝕠𝕡 ℂ𝕦𝕝𝕥𝕦𝕣𝕖 𝕃𝕠𝕧𝕖𝕣, ₩Ɽł₮ɆⱤ ▀▄▀▄▀▄ 𝙸𝙶 & 𝚃𝙶: 𝙱𝚊𝚍𝙱𝚘𝚢𝙺𝚊𝚜𝚛𝚊 ▄▀▄▀▄▀

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.