خانه » احتمال انتشار اطلاعات Dragon Age 4 در ماه آینده

احتمال انتشار اطلاعات Dragon Age 4 در ماه آینده

Dragon Age 4

تا قبل از اینکه الکترونیک آرتز مداخله ایجاد کند، بایور استدیوی بسیار خوش نام و با استعدادی بود. فکر کنم مجموعه بازی‌های درگن ایج و مس افکت مهر تاییدی بر روی صحبت‌های بنده باشند. به هر حال در سال‌های اخیر شاهد عرضه‌ی عناوین ضعیفی از سمت استدیو (مس افکت: اندرومدا – Anthem) بودیم. با تمام این اوصاف، هنوز منتظر بازگشت قدرتمندانه‌ی این استدیو می‌باشیم. امید است که Dragon Age 4 همین بازگشت باشد. به نظر می‌رسد که در چهارم دسامبر سال میلادی 2019 (مصادف با 13 آذر ماه سال جاری) اطلاعات جدیدی از عنوان مذکور انتشار یابد. Dragon Age 4 در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های اکس باکس و پلی استیشن و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تقریباً یک سال از معرفی Dragon Age 4 در مراسم The Game Awards 2018 می‌گذرد. پس از آن، شاهد انتشار اطلاعات خاصی در خصوص این اثر نبودیم. به نظر می رسد که به زودی این اتفاق به وقوع بپیوندد و با نسخه‌ی چهارم درگن ایج بیشتر آشنا شویم.

دو روزِ پیش، تولد ده سالگی اولین نسخه‌ی درگن ایج و یا همان Dragon Age: Origins بود. بازی در سال ۲۰۰۹ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ و کامپیوترهای شخصی عرضه شد و توانست توجه طیف وسیعی از طرفداران نقش آفرینی و منتقدان را به خود جلب کند. به طوری که میانگین نمرات آن در وب سایت متاکریتیک به عدد ۹۱ رسید. این آغاز تمام موفقیت‌های درگن ایج بود. بسیاری از طرفداران این تولد را جشن گرفتند. از طرفی هم استدیوی بایور در حساب کاربری توییتر خود ذکر نمود که:

امروز، درگن ایج ۱۰ ساله شد. خوشحالیم که امسال در تاریخ ۴ دسامبر (۱۳ آذر) به طرفداران می‌پیوندیم و باهم جشن می‌گیریم. شما را در تاریخ مقرر (برای جشن گرفتن روز Dragon 4ge) خواهیم دید.

بایور – سوم نوامبر ۲۰۱۹

همان‌طور که در مطلب فوق مطالعه کردید، استدیو با استفاده از Dragon 4ge مژده‌ی انتشار اطلاعات بیشتر از بازی، در چهارم دسامبر را می‌دهد. مدتی پیش مطلع شدیم که این اثر در مراحل ابتدایی ساخت خود قرار دارد. بدون شک می‌توان گفت که این عنوان برای کنسول‌های نسل نهم عرضه می‌شود و خبری از انتشار آن بر روی پلی استیشن ۴ و یا اکس باکس وان نیست. امیدواریم که الکترونیک آرتز از شکست‌های Anthem درس گرفته باشد و با فشارهای غیر قابل قبولش به پروژه‌ آسیب نرساند. چندی پیش از بازگشت عناوین این کمپانی بر روی فروشگاه استیم مطلع شدیم. تا ۱۳ آذر ماه سال جاری منتظر خواهیم ماند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به Dragon Age 4 در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>