خانه » دانلود بازی X-Plane 11 برای PC

دانلود بازی X-Plane 11 برای PC

دانلود بازی X-Plane 11 برای PC

آینده شبیه ساز‌های پرواز را هم اکنون می‌توانید تجربه کنید. بازی X-Plane 11 یکی از دقیق‌، واقع گرایانه‌ و مدرن‌ترین شبیه ساز‌هایی است که تا‌کنون عرضه شده است و خیلی از علاقه‌مندان خلبانی منتظر آن بودند. رابط کاربری بصری، اتاقک خلبان سه بعدی، افکت‌های جدید، صدا‌های سه بعدی، فرودگاه‌های متنوع و مناظر جهانی از دیگر ویژگی‌های این شبیه ساز خارق العاده است. این اثر توسط کمپانی Laminar Research توسعه داده شده و در ۳۰ مارس ۲۰۱۸ عرضه شده است. نسخه دسکتاپ آن برای سیستم عامل‌های Windows، macOS و Linux و نسخه موبایل آن برای Android، IOS و webOS موجود است. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید بازی X-Plane 11 را از وب سایت نقطه نو و با سرور‌های درون ایران دانلود نمائید.

بازی X-Plane 11 دارای تنوعی از هواپیما‌های نظامی، مسافربری و تجاری است و اکثر مناطق و فرودگاه‌های تمام کشور‌ها را پوشش می‌دهد. علاوه بر آن شما می‌توانید با نرم افزار‌های جانبی و پلاگین‌های مختلف، هواپیما و مناظر مختلفی را طراحی کنید یا هواپیما‌های پیش فرض بازی را شخصی سازی کنید. بازی X-Plane 11 با پیاده سازی مدل خاصی از آیرودینامیک که از یک فرایند رایاضی پیچیده برگرفته شده است، خود را از دیگر شبیه ساز‌های پرواز متمایز می‌کند. علاوه بر آن، این شبیه ساز پرواز با تعریف عملکرد واقعی هواپیما در شرایط جوی مختلف با استفاده از داده‌های تجربی باعث می‌شود به بازیکنان حس واقعی یک خلبان القا شود. شبیه ساز‌های دیگر نیز به خوبی ویژگی‌های هواپیما را طراحی می‌کنند. ولی در عمل در شرایط جوی مختلف به دلیل عدم استفاده از ارقام و داده‌های واقعی و تجربی، نمی‌توانند کارایی هواپیما را پیش بینی کنند. گرافیک بازی به بهترین نحو ممکن تهیه و توسعه داده شده است به صورتی که کاکپیت هواپیما در این بازی با واقعین مو نمی‌زند. تمام کلید، پارامتر و گزینه‌های داخل کابین شبیه سازی شده و قابل استفاده‌اند و همان عملکرد در واقعیت را دارند.

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید بازی X-Plane 11 را از وب سایت نقطه نو و با سرور‌های درون ایران دانلود نمائید.

راهنما

1. دقت داشته باشيد که آنتي ويروس شما به طور کامل غيرفعال باشد.

2. فايل هاي فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنيد و فايل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنيد.

3. به نصب بازي بپردازيد.

4. فايل هاي موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازي جايگزين نماييد.

5. از اجراي بازي لذت ببريد.


سیستم مورد نیاز

حداقل سيستم مورد نياز براي تجربه بازي در رزولوشن 720p و نرخ فريم 30 :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 x64
Processor: Intel Core i3, i5, or i7 CPU with 2 or more cores, or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 11-capable video card from NVIDIA or AMD w/512 MB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space

سيستم پيشنهادي براي تجربه بازي در رزولوشن 1080p و نرخ فريم 60 :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 x64
Processor: Intel Core i5 6600K at 3.5 ghz or faster
Memory: 16 GB RAM
Graphics: DirectX 12-capable video card from NVIDIA or AMD w/4 GB VRAM
DirectX: Version 12
Storage: 65 GB available space

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.