دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » DOOM Eternal تاخیر خورد

DOOM Eternal تاخیر خورد

DOOM Eternal

فکر می‌کنم بتوان این خبر را به عنوان بدترین خبر ماه اخیر معرفی کرد. متاسفانه آگاه شدیم که عنوان مورد انتظار DOOM Eternal با تاخیر مواجه شد. در ابتدا قرار بود که بازی در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۱ آذرماه سال جاری) منتشر شود. حال دریافتیم که ایترنال در تاریخ ۲۰ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با اول فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا عرضه می‌شود. نسخه‌ی سوییچ هم در زمانی پس از تاریخ مشخص شده، انتشار می‌یابد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

متاسفانه طرفداران مجموعه‌ی دووم باید مدت زمان بیشتری را منتظر عرضه‌ی DOOM Eternal بمانند. خبر تاخیر بازی به صورت رسمی توسط اکانت توییتر دووم به اشتراک گذاشته شد. به نظر می‌رسد که آی دی سافتور به زمان بیشتری برای ساخت بهتر و کامل‌تر ایترنال نیاز دارد. مطمئناً توسعه دهندگان متوجه ناراحتی به وجود آمده برای مخاطبان و طرفداران شده اند. از همین رو مود جدیدی را برای بازی معرفی نمودند. نام این مود Invasion می‌باشد. این مود به شما اجازه‌ی حمله به بازی دیگر بازی کنندگان (در نقش هیولا) را می‌دهد. لازم به ذکر است که Invasion توسط آپدیت رایگانی، پس از عرضه‌ی رسمی، انتشار می‌یابد. توجه شما عزیزان را به توضیحات ارائه شده در این خصوص جلب می‌نمایم:

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که بهترین محتوا را در دسترس مخاطبان و طرفداران همیشگی دووم قرار می‌دهیم. از این رو تصمیم گرفتیم که بیشتر بر روی صیقل دادن DOOM Eternal زمان بگذاریم و تمام استانداردها را رعایت کنیم. همین موضوع سبب شد تا تاریخ عرضه‌ی رسمی به تعویق بیفتد. متوجه هستیم که بسیاری از طرفداران از این تاخیر ناراحت و نا امید شده اند. اما به شما وعده می‌دهیم که این تاخیر ارزشش را داشته باشد.

خب برای جبران این تاخیر، علاوه بر مورد Invasion ، تاریخ انتشار DOOM 64 نیز مشخص شد:

DOOM 64 در تاریخ 22 نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با اول آذر ماه سال جاری) برای پلتفرم‌‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی انتشار خواهد یافت. دووم ۶۴ به عنوان یک هدیه‌ی رایگان برای کسانی که ایترنال را پیش خرید کرده اند، در دسترس قرار می‌گیرد.

تمام این موارد برای راضی نگاه داشتن طرفداران دووم انجام شده. منتظر می‌مانیم. امیدواریم که این تاخیر، سبب بهبود و پیشرفت بازی در تمام زمینه‌ها شود. DOOM Eternal دنباله‌ای مستقیم بر دووم منتشر شده در سال ۲۰۱۶ خواهد بود. چندی پیش، مصاحبه‌ای از سمت پایگاه گیم اینداستریز با کارگردان دووم ایترنال یعنی آقای مارتی استرتون تدارک دیده شد. وی اظهار داشت که آی دی سافتور با دووم ایترنال نه تنها از دووم سال ۲۰۱۶ سبقت می‌گیرد، بلکه تمام حداقل‌های خود را به سمت جلو هدایت می‌نماید.

 Doom Eternal در تاریخ ۲۰ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با اول فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای نسخه‌ی سوییچ اعلام نشده.

اگر از طرفداران DOOM Eternal می‌باشید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، مقالات، نقد و بررسی‌ها و …. مربوط به آن آگاه شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>