خانه » سازندگان بازی در ساخت فیلم DOOM: Annihilation هیچ نقشی ندارند

سازندگان بازی در ساخت فیلم DOOM: Annihilation هیچ نقشی ندارند

DOOM: Annihilation

چندی پیش تریلری برای فیلم DOOM: Annihilation منتشر شد. این فیلم بر اساس سری بازی‌های DOOM تولید شده است اما سازندگان بازی اعلام کردند که آن‌ها در ساخت این فیلم هیچ نقشی ندارند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

با توجه به تریلر منتشر شده از این فیلم باید گفت که به نظر می‌رسد فیلم از نوع فیلم‌های کم بودجه باشد و چندان چنگی به دل نخواهد زد. تنها چیزی که فیلم DOOM: Annihilation از این سری بازی‌ها به ارث برده است شاید جمله Portal to Hell باشد. در صورتی که نمی‌دانستید نام این فیلم چیست امکان نداشت که حدس بزنید عنوان این فیلم از این بازی محبوب گرفته شده باشد. چندی پس از عرضه تریلر این فیلم، توییتر رسمی بازی عنوان کرد که سازندگان این بازی در ساخت این فیلم نقشی ندارند. در ادامه می‌توانید تریلر این فیلم را مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این سری بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

تریلر فیلم DOOM: Annihilation

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.