خانه » تماشا کنید: معرفی بازی Tell Me Why

تماشا کنید: معرفی بازی Tell Me Why

Tell Me Why

در جریان رویداد X019 مایکروسافت، با بازی جدید استدیوی خوش نام Dontnod آشنا شدیم. Tell Me Why اثر در دست ساخت و جدید استدیو است. استدیویی که اکثر شهرت و محبوبیت خود را با عنوان Life Is Strange بدست آورد. معرفی ساخته‌ی جدید دونت ناد با تریلر بسیار زیبایی همراه بود. در این پست تریلر و اطلاعات تکمیلی منتشر شده در خصوص بازی را برای شما فراهم آورده ایم. Tell Me Why در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای تماشای تریلر و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

البته Life Is Strange تنها ساخته‌ی این استدیوی دوست داشتنی نیست. می‌توان Vampyr و Remember Me را هم به عنوان آثار درخور این استدیو به حساب آورد. Tell Me Why یک بازی ماجراجویی داستان محور به شمار می‌آید. لازم به ذکر است که انتشار این عنوان بر عهده‌ی Xbox Game Studios می‌باشد و در سال آینده بر روی مایکروسافت استور و استیم عرضه می‌شود. توجه شما عزیزان را به تریلر منتشر شده از این عنوان جلب می‌نمایم:

تریلر معرفی Tell Me Why در رویداد X019

کارگردان این اثر در خصوص بازی اظهار داشت که:

بازی روایتگر ماجراهای تایلر و آلیسون می‌باشد. این دو رابطه‌ی عمیق و فرای تصوری با یکدیگر دارند. فکر می‌کنم که مخاطبان بازی‌های استدیوی دونت ناد، با این گونه روایت‌ها آشنا باشند. در طول روند بازی، خاطرات این دوقلو‌ها را مرور می‌کنید. این انتخاب شماست که کدام خاطره به واقعیت بپیوندد. در حقیقت انتخاب‌های بازی کنندگان است که جریان بازی را پیش خواهد برد و سرانجامی به سرنوشت تایلر و آلیسون می‌دهد.

لازم به ذکر است که Tell Me Why در سه اپیزود مختلف انتشار خواهد یافت. همان‌طور که می‌دانید، ایجاد فاصله بین اپیزودها (مخصوصا در بازی‌های داستان محور) سبب آزار و اذیت مخاطبان می‌شود. چنین مشکلی برای لایف ایز استرنج ۲ اتفاق افتاد. اما دونت ناد به شما قول می‌دهد که این اتفاق برای ساخته‌ی جدیدشان رخ نخواهد داد. از همین رو، تمام اپیزودها در تابستان سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود و در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

ما به گفته‌ها و انتقادات طرفدارانِ بازی‌های داستان محور گوش دادیم و سعی کردیم که طبق میل آن‌ها عمل کنیم. مخاطبان از فاصله‌ی به وجود آمده میان انتشار اپیزودهای مختلف یک عنوان داستان محور، ناراضی هستند. از همین رو تمام اپیزودهای Tell Me Why در تابستان ۲۰۲۰ انتشار خواهند یافت.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>