خانه » مبارزات هوایی در DLC بعدی Call of Duty WWII به بازی اضافه می‌شود

مبارزات هوایی در DLC بعدی Call of Duty WWII به بازی اضافه می‌شود

افزونه بعدی Call of Duty:WWII دهم آوریل سال جاری منتشر می‌شود و این DLC که با نام The War Machine در حال توسعه می‌باشد قرار است بخش مبارزات هوایی را به بازی بیفزاید. سال گذشته بود که اکتیویژن و اسلج همر ، دو استودیوی سازنده ندای وظیفه عنوانی جدید از مجموعه را راهی بازار کردند و طبق قولی که استودیوی Raven Software داده بود به زودی شاهد مبارزات هوایی در این عنوان خواهیم بود. در DLC جدید این بازی گیمر ها خواهند توانست تا در نبرد هوایی موسوم به «عملیات هاسکی» بازی کنند و بعد از آن می توانند آزادانه با گیمر های دیگر وارد مبارزات هوایی شوند. طبق گفته های اکتیویژن این بخش بازی دارای ویژگی های زیر است:

نام عملیات هاسکی از روی عملیاتی اقتباس شده که در جنگ جهانی دوم در سواحل جزیره سیسیل ایتالیا رخ داد و در آن نیروهای متحدین مواضع مهم ارتش آلمان را در دو شهر پالرمو و ناپل بمباران کردند. در این افزونه جدید که تجربه ای تازه از جنگ را به گیمر ها القا می‌کند خواهید توانست تا ماموریت های مختلف هوایی را انجام دهید.

در DLC پیش رو که با نام کامل Call of Duty WWII-The War Machine منتشر می شود سه مپ جدید برای بخش چندنفره بازی در نظر گرفته شده است که شامل کشور مصر، سواحل دانکرک و پایگاه پرتاب موشک آلمانی V-2 می‌باشد. تصاویر منتشر شده از این DLC را در ادامه مشاهده می کنید.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>