خانه » دانلود بازی Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King برای Switch

دانلود بازی Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King برای Switch

حتما بسیاری از شما انیمیشن‌های علاءالدین و شیر شاه را تماشا کرده‌اید. این دو انیمیشن از محبوب‌ترین‌ و خاطرانگیزترین‌ها هستند. بازی‌های مربوط به این دو انیمیشن برای کنسول‌های کلاسیک نیز برای بسیاری خاطره‌انگیز است. کمپانی دیزنی برای تجدید خاطره بسیاری از بازیکنان نسخه‌ی ریمستر شده دو بازی Aladdin و The Lion King را برای رایانه‌های شخصی و کنسول Nintendo Switch عرضه کرده است. شما عزیزان می‌توانید هم‌اکنون بازی Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King را برای کنسول Nintendo Switch از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

ENG | نسخه هکی | XCI & NSP

عنوان Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King در تاریخ 29 اکتبر 2019 برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است. این عنوان مجموعه‌ای از نسخه ریمستر شده دو عنوان کلاسیک Alddin و The Lion King می‌باشد. تولید نسخه ریمستر این عنوان به دست استودیوی Digital Eclipse بوده. و علاوه بر کمپانی دیزنی، شرکت Nighthawk Interactive در انتشار آن سهیم بوده است.

این مجموعه تنها شامل دو نسخه کنسول‌های Sega Genesis و SNES دو بازی علاءالدین و شیر شاه نیست. بلکه نسخه‌های متفاوت این دو بازی اعم از پورت‌های کنسول‌های دستی کلاسیک نیز در آن قابل بازی می‌باشد. همچنین نسخه‌ی مخصوصی با عنوان Final-Cut برای این مجموعه موجود است.

مجموعه دیزنی کلاسیک به نحوه‌ای ریمستر شده است که از امکانات فنی رایانه‌های شخصی مدرن بهترین استفاده را داشته باشد. این مجموعه از رزولوشن‌های FullHD و نرخ فریم 60 پشتیبانی کامل را دارد. برای تسهیل تجربه‌ی بازیکنان، قابلیت Rewind در این اثر وجود دارد که امکان برگرداندن بازی به‌ چندین ثانیه قبل را دارد.

برای القای حس نوستالژیک در بازیکنان، فیلتر تلویزیون‌های قدیمی CRT نیز در تنظیمات گرافیکی این بازی گنجانده شده است. این مجموعه دارای محتوای اضافی به شکل انحصاری می‌باشد. از ویدئوهای Playthrough بازی‌ها گرفته تا تصاویر پشت صحنه ساخت بازی‌ها و موسیقی متن آن‌ها.

تصاویر بازی:

شما عزیزان می‌توانید هم‌اکنون این عنوان خاطره انگیز را برای کنسول Nintendo Switch از وب‌سایت نوین اسپات دانلود کنید.

0

دانلود

دانلود بازی Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King با فرمت NSP با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King با فرمت XCI با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم


حجم فایل : NSP: 1.42 | XCI: 1.79 گیگابایت
پسورد : www.novinspot.com
نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>