خانه » دانلود دایرکت ایکس Directx نسخه های ۹، ۱۰، ۱۱ و ۱۲

دانلود دایرکت ایکس Directx نسخه های ۹، ۱۰، ۱۱ و ۱۲

اگر شما یک گیمر هستید پس تا کنون حتما با نام Directx آشنا هستید و در حین نصب بازی های مختلف با آن مواجه شده اید؛ دایرکت ایکس عضو جدایی ناپذیر بازی های کامپیوتری است زیرا این برنامه یکی از اجزای اصلی برای اجرای بهتر فعالیت های گرافیکی، بازی ها و ویدیو ها می باشد.

این برنامه که توسط شرکت مایکروسافت تهیه شده است یک رابط کاربردی برنامه نویسی است که با تکنولوژی خاص خود باعث بهتر شدن پردازش بازی ها و ارتقا عملکرد کارت گرافیک می شود در نتیجه  بروز بودن آن همواره امری مهم و اساسی است.اخرین ورژن این برنامه، دایرکت ایکس ۱۲ است که تنها بر روی ویندوز ۱۰ قابل اجرا می باشد و ویدوز های ۷ و ۸ تنها از ورژن ۱۱ آن پشتیابنی می کنند.

ما نیز برای شما یک مجموعه از آخرین نسخه های این برنامه را تهیه کردیم که شامل ورژن Directx 11 ، Directx 10 ، Directx 9 و Directx 12 می باشد. شما کاربران گرامی میتوانید این نرم افزار را در سایت نوین اسپات دانلود کرده و لذت بیشتر از بازی کردن ببرید.

 

دانلود

دایرکت ایکس 12 Directx :

دانلود با لینک مستقیم

دایرکت ایکس 11 Directx :

دانلود با لینک مستقیم

دایرکت ایکس 10 Directx :

دانلود با لینک مستقیم

دایرکت ایکس 9 Directx :

دانلود با لینک مستقیم

رای بدهید!

4 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>