دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Digimon Survive تا سال ۲۰۲۰ تأخیر خورد

Digimon Survive تا سال ۲۰۲۰ تأخیر خورد

Digimon Survive

طی گزارش جدیدی که امروز منتشر شده است اعلام شد که تاریخ انتشار بازی Digimon Survive به تعویق افتاده است و به سال 2020 موکول شده. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

امروز شرکت Bandai Namco در پنل ویژه‌ای در رویداد Anime Expo 2019 اعلام کرده که بازی Digimon Survive دیگر قرار نیست در سال 2019 منتشر شود. پلتفرم‌های مقصد این بازی پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و پی سی هستند. ناشر بازی اعلام کرده که تاریخ انتشار آن به زمان نا معلومی در سال 2020 موکول شده است. البته این شرکت علت به تأخیر افتادن تاریخ انتشار بازی را اعلام نکرده است، اما به احتمال زیاد مانند سایر بازی‌هایی که تأخیر می‌خورند، توسعه دهنده‌ی این عنوان به زمان بیشتری باری طراحی بازی نیاز دارد.

برای آن دسته از شما عزیزانی که با این بازی آشنایی ندارید باید عرض کنم که Digimon Survive یک عنوان استراتژی نقش آفرینی است که داستان گروهی از نوجوانان که در رأس آن‌ها Takuma Momozuka قرار دارد را روایت می‌کند. آن‌ها در یکی از اردوهای مدرسه گم می‌شوند. البته در این جا گم شدن به این معنا نیست که آن‌ها توانایی تشخیص مسیر بازگشت به خانه را ندارند بلکه آن‌ها به یک جهان عجیب و غریب دیگر منتقل شده‌اند که پر از هیولاها و خطرهای فراوان است. آن‌ها باید سعی کنند که از این جهان خطرناک بگریزند و به خانه‌شان بازگردند. در این مسیر تصمیمات دشواری هم پیش روی این گروه از نوجوانان قرار می‌گیرد که شما، به عنوان بازیکن، وظیفه دارید این تصمیم گیری‌ها را انجام دهید و با عواقبشان مواجه شوید. طبق گفته‌های ناشر بازی، تصمیمات بازیکن به طور مستقیم بر رو داستان بازی تأثیر خواهند گذاشت و منجر به ایجاد پایان‌هایی متفاوتی خواهند شد.

مبارزات بازی نیز در میدانی مشابه عنوان XCOM رخ خواهند داد. البته این بخش از بازی دو بُعدی است. به عبارت دیگر این عنوان دارای سیستم مبارزات کلاسیک نقش آفرینی استراتژی است. Bandai Namco همچنین اطلاعات زیر را از بازی منتشر کرده است:

  • حالت گرافیکی انیمه ای چشم نواز

  • داستانی تاریک‌تر درباره‌ی بقا و رفاقت

  • داستانی که با استفاده از تصمیمات و اقدامات بازیکن کامل می‌شود

  • از مبارزات تاکتیکی نقش آفرینی بازی لذت ببرید که بیش از 100 دیجیمون دارد

فیلمی که در ابتدای بازی به نمایش گذاشته می‌شود نیز در این رویداد نشان داده شده اما تا زمان نوشته شدن این خبر، این فیلم به صورت آنلاین پخش نشده. طرفداران منتظر انتشار عمومی این فیلم هستند و همچنین واکنش‌های خود را نسبت به تأخیر خوردن بازی در توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده‌اند. بر خلاف تصورات، آن‌ها از تأخیر خوردن بازی زیاد ناراحت نیستند.

مشکلی ندارد. دوست دارم این بازی به بهترین نحوی که ممکن است ساخته شود.

— William Coddington (@AluminumSpartan) July 6, 2019

صادقانه بگویم. تأخیر خوردن بازی برایم مهم نیست. این اتفاق یعنی بازی دارای کیفیت خوبی است و من فکر می‌کنم که ارزشش را دارد. همچنین بسته‌ی cyber sleuth double مطمئناً از لحاظ اقتصادی به من کمک خواهد کرد.

— William Coddington (@AluminumSpartan) July 6, 2019

با توجه به سابقه‌ی Bandai Namco در تولید محتوای با کیفیت، این اتفاق به احتمال زیاد به بهبود بازی کمک خواهد کرد.

— Amanda Murphy (@BookLady85) July 6, 2019

تا زمانی که می‌دانم این بازی به بهترین نحوی که توسعه دهندگان می‌توانستند آن را بسازند، منتشر می‌شود. با این موضوع مشکلی ندارم.

— Vinaca (@Vinaca5) July 6, 2019

بازی Digimon Survive در تاریخ نا مشخصی در سال 2020 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی به پروفایل آن مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>