خانه » بازی موبایل Diablo Immortal معرفی شد

بازی موبایل Diablo Immortal معرفی شد

بازی موبایل Diablo Immortal معرفی شد. با آنکه بسیاری از طرفداران منتظر نسخه ریمستر شده بازی Diablo بودند اما استودیو بلیزارد تصمیم گرفته تا بازی موبایل Diablo Immortal را برای هواداران رونمایی کند. با نوین اسپات همراه باشید.

بازی موبایل Diablo Immortal اثریست که به گیمرها اجازه بازی کردن روی چند دستگاه را خواهد داد و ساختارش مشابه بازی اصلی دیابلو خواهد بود که در آن مشغول سلاخی کردن انواع و اقسام موجودات اهریمنی هستید. این بازی قرار است داستان دوران بین Diablo 2 , 3 را روایت نماید تا بعضی خلا های داستانی مربوط به «Tyrael» را حل نماید، در نتیجه با اثری مواجه خواهید بود که خط داستانی مربوط به خود را خواهد داشت و صرفاً یک عنوان سرگرم کننده نیست.

در بازی موبایل Diablo Immortal گیمرها خواهند توانست تا شخصیت مورد علاقه خود را در شش کلاس مختلف بسازند و به بازی مشغول شوند. دموی این بازی در BlizCon در دسترس مردم قرار گرفت ولی دارندگان بازی در دستگاه های اندروید و iOS باید برای تجربه آن مدت زمانی را منتظر بمانند. از سوی دیگر بازی Diablo 3 Eternal Collection امروز برای نینتندو سوئیچ عرضه شد. تریلر منتشر شده از بازی موبایل Diablo Immortal را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

۱ دیدگاه

  1. عالیه

    0
    پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.