خانه » توسعه دهندگان بازی Diablo Immortal علت تنفر مخاطبان از این بازی را می‌دانند

توسعه دهندگان بازی Diablo Immortal علت تنفر مخاطبان از این بازی را می‌دانند

توسعه دهندگان بازی Diablo Immortal علت تنفر مخاطبان از این بازی را می‌دانند

امسال بازی Diablo Immortal در نمایشگاه BlizzCon معرفی شد. متاسفانه جامعه‌ی بازی بازان زیاد به معرفی این بازی واکنش مثبتی نشان ندادند. در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

تا کنون که این گزارش نوشته شده است، تریلر سینمایی بازی Diablo Immortal به تعداد ۴۱۹۰۰۰ دیسلایک و ۱۴۰۰۰ لایک خورده است. تریلر گیمپلی بازی نیز نسبت دیسلایک به لایک مشابهی دارد. سایت vg247 طی مصاحبه‌ای در نمایشگاه BlizzCon درباره‌ی این واکنش‌های منفی مردم با طراح ارشد بازی Diablo Immortal یعنی آقای Wyatt Cheng صحبت کرده است. وی اعلام کرد:

فکر می‌کنم این موضوع کاملا قابل درک باشد. امروز صبح درباره‌ی این موضوع صحبت می‌کردیم که درصد عظیمی از بازیکنان مجموعه ی دیابلو پی سی گیمر هستند و آن‌ها از طریق پی سی با Blizzard آشنا شده‌اند. آن ها عاشق پلتفرم پی سی هستند. ما هم همینطور. فکر می‌کنم اگر شما هم به BlizzCon آمده بودید و انتظار معرفی یک بازی پی سی را داشتید و رابطه‌تان با بازی های موبایل نیز خوب نبود، با خودتان می‌گفتید “این چیزی نبود که انتظارش را داشتم و این موضوع گرهای را از کار من نمی‌گشاید” فکر می‌کنم این بدبینی مردم مشکل خاصی نباشد.

احساس می‌کنم این بدبینی تا حدی طبیعی است. من عقیده دارم که کنجکاوی ریشه در بدبینی دارد. اما هنگامی که بازی را به مردم نشان بدهیم و آن ها به بازی دسترسی پیدا کنند و آن را تجربه کنند، بسیاری از افراد بدبین با خودشان خواهند گفت: “این بازی بسیار سرگرم کننده است”

امیدواریم بتوانیم با گذر زمان نظر بسیاری از مردم را تغییر دهیم. اما من درک می‌کنم افرادی که در خانه مستقر هستند و یا کسانی که با بلیت مجازی بازی را مشاهده می‌کنند و به طور کلی کسانی که فرصت تجربه ی بازی را از نزدیک پیدا نکردند، تغییر عقیده شان بسیار دشوار خواهد بود و بدین ترتیب من دقیقا می‌دانم کسانی که بدبین هستند از کجا آمده اند.

پیش نمایشی که در BlizzCon نشان داده شد بسیار امیدوار کننده بود. این پیش نمایش حرف‌های Wyatt Cheng را تایید می‌کند و نوید انتشار یک بازی اکشن نقش آفرینی فوق العاده را بر روی موبایل می‌دهد. واکنش کسانی که این بازی را تجربه کرده‌اند مثبت بوده است. به نظر می‌رسد Wyatt Cheng و احتمالا سایر افراد تیم توسعه ی بازی Diablo Immortal در Blizzard و Netease، اطمینان داشته باشند که بتوانند با گذر زمان، نظر منفی بسیاری از مردم نسبت به این بازی را تغییر دهند. نکته‌ی نا امید کننده اینجاست که هنوز همه‌ی افراد فرصت تجربه ی بازی Diablo Immortal را پیدا نکرده‌اند. امیدواریم هر چه زودتر این فرصت برای همگان فراهم شود و انظار عمومی نسبت به این بازی بهبود یابد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.