دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: تریلر معرفی و گیم پلی Diablo 4 + تمام اطلاعات تکمیلی منتشر شده در خصوص بازی

تماشا کنید: تریلر معرفی و گیم پلی Diablo 4 + تمام اطلاعات تکمیلی منتشر شده در خصوص بازی

بلیزکان ۲۰۱۹ پر از رونمایی‌های قابل پیش بینی، اما مهیج و دوست داشتنی بود. بدون شک می‌توان Diablo 4 را گل سر سبد این رونمایی‌ها قلمداد کرد. بلیزارد پس از مدتی بسیار طولانی، از قسمت جدید دیابلو رونمایی کرد. دیابلو چهار بازگشت به ریشه‌های تاریک و خوف آور مجموعه خواهد بود. در طی مراسم بلیزکان، شاهد رونمایی از یک سینماتیک نسبتاً طولانی و تریلر گیم پلی بازی بودیم. همچنین پس از معرفی، اطلاعات بسیار زیادی از بازی انتشار یافت. در این پست تلاش کرده ایم که چکیده‌ای از اطلاعات را به همراه تریلرهای مذکور در یک مطلب مفید جمع آوری کنیم. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اول از همه یک سینماتیک نفس گیر و تماشایی از Diablo 4 به پرده‌ی نمایش گذاشته شد. در این سینماتیک، گروهی از ریدرها را مشاهده می‌کنیم که برای پیدا کردن گنجی وارد یک مقبره می‌شوند. در ادامه مشخص می‌شود که کلید ورود به مقبره ، خون می‌باشد. پس از اتفاقاتی شاهد ظهور لیلیث هستیم. پس از این نمایش فوق العاده، گیم پلی بازی نشان داده شد. در تریلر گیم پلی از حضور سه کلاس آگاهی یافتیم. Barbarian و Sorceress و Druid. بله درست است. کلاس دروید به دیابلو باز می‌گردد. وی می‌تواند به حیوانات مختلفی تبدیل شود. در ادامه مشخص شد که از ابتدای عرضه، حالت PVP  وجود دارد.  شما عزیزان را دعوت به تماشای تریلر‌های مربوطه می‌کنم. اگر از طرفداران دیابلو هستید، به هیچ وجه تماشای این دو تریلر را از دست ندهید.

تریلر سینماتیک Diablo 4

تریلر گیم پلی

اطلاعات منتشر شده از  Diablo 4 در پنل بلیزکان

حال نوبت به مبحث شیرین و دوست داشتنی اطلاعات تکمیلی می‌رسد. پس از معرفی رسمی بازی، بلیزارد اطلاعات فراوانی از اثر مذکور به اشتراک گذاشت. مشخص است که بلیزارد از دیابلو ۲ الهامات بسیاری گرفته و سعی دارد که Diablo 4 را به ریشه‌های تاریکش بازگرداند. داستان از احضار لیلیث آغاز می‌شود. دختر مفیستو، ارباب کینه و نفرت، بازگشته. وی در گذشته عاشق archangel Inarius می‌شود. این پیوند نامقدس (بین شیطان و فرشته) سبب به وجود آمدن اولین نفلیم شد. به عبارتی دیگر می‌توان او را مادر تمام بشریت قلمداد کرد. مادری که زیاد با فرزندانش مهربان نیست!

کمپین بازی از پنج محیط بسیار بزرگ و عظیم تشکیل شده. تیم سازنده درس‌های بسیاری توسعه‌ی دیابلو ۳ گرفتند. حال کمپین بازی به صورت غیر خطی پیش خواهد رفت. بنابراین هر زمان که از تجربه‌ی داستان اصلی خسته شدید،‌ قادر به انجام ماموریت‌های فرعی و جمع آوری امتیاز تجربه هستید. بدین ترتیب بازی کنندگان می‌توانند کرکترهای خود را به بهترین شکل ممکن شخصی سازی و آپگرید کنند. از آن طرف ارتقای سطح هیروی دوم نیز راحت‌تر می‌شود.

کلاس‌ها:

صحبت از کرکتر و شخصی سازی شد. پنج کلاس مختلف برای مخاطبان در نظر گرفته شده. در نمایش فوق، سه کلاس را مشاهده کردیم. کلاس Barbarian همواره به عنوان یکی از محبوب‌ترین کلاس‌های فرنچایز دیابلو شناخته می‌شود. وی استاد مبارزه و وارد کردن آسیب از فاصله‌ی نزدیک است. توسعه دهندگان در Diablo 4 سعی کرده اند که این کلاس و ویژگی‌هایش را طبق خواسته‌ی طرفداران طراحی کنند. مبارزات با این کلاس خونین و خشن و بی رحمانه خواهد بود. به عنوان یک بربر، می‌توانید به میان گروهی از دشمنان هجوم ببرید و تمام آن‌ها را خرد و خاکشیر کنید. مخاطبان می‌توانند چهار سلاح مختلف را حمل کنند و نسبت به شرایط برای استفاده از آن‌ها اقدام نمایند. برای مثال می‌توانید از دو سلاح تک دست و یا یک سلاح دو دست استفاده کنید.

در وهله‌ی دوم به کلاس دروید می‌رسیم. توسعه دهندگان اظهار داشتند که در ابتدا، قصد استفاده از این کلاس در Diablo 4 را نداشتند. پس از آن به طرح‌هایی که توسط هنرمندان استدیو کشیده شد، توجه کردند و نظرشان تغییر کرد.

Diablo 4

دروید دیابلو ۴ تفاوت‌ها و شباهات فراوانی با آن‌چه در نسخه‌ی دوم دیده بودیم،‌ دارد. قدرت‌های دروید در دیابلو ۲ حول محور تغییر شکل میان حیوانات مختلف می‌چرخید. در دیابلو ۴ این روند کمی تغییر کرده. حال حالت اولیه‌ی کلاس نیز کارآمد طراحی شده. می توانید از جادوهای فراوانی برای نابود سازی دشمنان استفاده کنید. به عبارتی دیگر، توسعه دهندگان قصد داشته اند که بالانسی بین استفاده از جادو و قابلیت تغییر شکل این کلاس ایجاد کنند. البته می‌توانید همانند دیابلو ۲، به آپگرید و استفاده از دروید بپردازید. هیچ مشکلی نیست. بلیزارد قصد دارد که انتخاب‌های مختلفی را در دسترس مخاطبانش قرار دهد و آن‌ها را محدود نکند.

کلاس جادوگر و یا Sorceress نیز معرف حضور همه‌ی عزیزان و طرفداران بازی‌های نقش آفرینی می‌باشد. المنت‌های مختلفی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت که آن‌ها را برای نابود کردن دشمنان کمک می‌کنند. متاسفانه هنوز از دو کلاس دیگر رونمایی نشده. اما می‌توان حدس‌هایی در خصوص آن‌ها زد. اگر دقت کرده باشید، هیچ کلاس استقامتی (تانک) و یا دفاعی معرفی نشده. احتمال رونمایی از پالادین و یا Crusader وجود دارد. هیچ کلاسی هم که با احضار موجودات مختلف به مبارزه بپردازد، معرفی نشده (مخاطبان قدیمی در جریان هستند که این گونه کلاس‌ها همواره در مجموعه‌ی دیابلو حضور داشتند). ممکن است Necromancer و یا Witch Doctor هم معرفی شود. معرفی کلاس Assassin و یا Amazon (که در دیابلو ۲ نیز حضور داشتند) سبب خوشحالی بسیاری از طرفداران خواهد شد. این نکته را در نظر داشته باشید که بلیزارد همواره با معرفی کلاس‌های جدید، مخاطبانش را سورپرایز کرده است. منتظر اخبار تکمیلی خواهیم ماند.

شخصی سازی:

شخصی سازی هیرو‌ی شما در Diablo 4 بسیار پر جزئیات‌تر از دیابلو ۳ خواهد بود. علاوه بر جنسیت، حال می‌توانید مو و رنگ پوست و … را خودتان تعیین کنید. همچنین تتوها و یا زخم‌های جنگیِ مختلفی را به بدن شخصیت اضافه نمایید.

بازگشت درخت تلنت‌ها:

با معرفی چنین موضوعی در بلیزکان، جمعیت از شدت هیجان فریاد کشیدند! در دیابلو Diablo 4 با بیلد مد نظر خودتان پیشروی خواهید کرد. اگر نسخه‌ی سوم را تجربه کرده باشید، در جریان هستید که برای موفقیت در سیاه چال‌های سخت و چالش برانگیز، ملزم به استفاده از بیلد‌های مشخصی بودید.

Diablo 4 همان چیزی خواهد بود که طرفداران همیشگی می‌خواهند. اطلاعات فراوانی هم در خصوص آیتم‌های لجندری و لوت‌های مختلف آشکار شد. می‌توان گفت که بلیزارد از تمام اشتباهات خود در دیابلو ۳ درس گرفته و قصد ساخت یک نسخه‌ی کامل و تمام عیار را دارد. باعث خوشحالیست. به زودی اطلاعات بیشتری از این اثر انتشار خواهد یافت. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده می‌شود. بلیزارد اظهار داشته که دیابلو ۴ “به این زودی‌ها عرضه نمی‌شود”. پس بهتر است بگوییم که این اثر در تاریخ نا مشخصی برای پلی استیشن  و اکس باکس و کامپیوترهای شخصی انتشار خواهد یافت. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران و یا منتظران Diablo 4 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار،‌ تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و .. مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>