دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: ۲۴ دقیقه گیم پلی از Diablo 4

تماشا کنید: ۲۴ دقیقه گیم پلی از Diablo 4

زمان آن رسیده که با گیم پلی گل سرسبد رویداد بلیزکان ۲۰۱۹ بیشتر آشنا شویم. سال‌ها منتظر معرفی Diablo 4 ماندیم. نهایتاً پس از هفت سال، بلیزارد سر عقل آمد و به جای معرفی بازی‌‌های گوشی! به سراغ اصل مطلب رفت. در گذشته چند دقیقه از گیم پلی بازی را مشاهده کردیم و توضیحات تکمیلی در خصوص این اثر را مطالعه نمودیم. حال زمان آن رسیده که نگاهی دقیق‌تر و مفصل‌تری به گیم پلی داشته باشیم. به تازگی ۲۴ دقیقه از گیم پلی دیابلو ۴ منتشر شده است. تماشای این تریلر را به تمام طرفداران و منتظران بازی توصیه می‌کنیم. دیابلو ۴ در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های پلی استیشن و اکس باکس و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در این ویدیو بر روی کلاس Barbarian تمرکز شده. ویدیو توسط وب سایت گیم اینفورمر منتشر شد. دیابلو ۴ بازگشت به ریشه‌های تاریک و ترسناک فرنچایز خواهد بود. محیط‌ها به صورت ناخودآگاه مخاطبان را یاد دیابلو ۲ می‌اندازند. کلاس مذکور از سیستم مبارزه‌ی کاملاً متفاوتی نسبت به نسخه‌های پیشین برخوردار است. این سیستم مبتنی بر تعویض سلاح لحظه‌ای و انجام حرکات متفاوت می‌باشد. به صورت دقیق‌تر، همزمان می‌توانید ۴ سلاح را با خود حمل کنید و با کلید‌های مخصوص از آن‌ها استفاده نمایید. شما عزیزان را به تماشای این تریلر بسیار زیبا و دیدنی دعوت می‌نمایم:

۲۴ دقیقه از گیم پلی Diablo 4 (معرفی حرکات و استایل مبارزه‌ی Barbarian)

 در دیابلو ۴ ملزم به بازگرداندن امید و زندگانی به جهانی مرده و ترسناک هستید. شما تنها نجات دهندگان این جهان به شمار می‌آیید. این نسخه مملو از المان‌های جدید و مواردی هستند که در نسخه‌های پیشین دیابلو مشاهده نشده است. طراحی محیط‌ها بسیار متفاوت‌تر از قبل کار شده. از بیابان‌های بی آب و علف تا باتلاق‌های ترسناک و …. همه و همه دنیای بزرگ این عنوان را تشکیل داده اند.

رئیس بلیزارد در هنگام معرفی این اثر توضیح داد که:

بسیار مفتخریم که با Diablo 4 ، فرنچایز را دوباره به ریشه‌های ترسناک و تاریک خود بازمی‌گردانیم. متوجه شدیم  که طرفداران همیشگی این سری عاشق حال و هوا و اتمسفر تاریک آن هستند. گیم پلی دیابلو ۴ دچار تغییرات ریز و درشت بسیاری شده. بسیار هیجان زده هستیم. به زودی اطلاعات فراوانی را از بازی در اختیار مخاطبان قرار خواهیم داد.

همه چیز فوق العاده به نظر می‌رسد. چندی پیش، اطلاعاتی در خصوص دانجن‌ها، درجه‌ی سختی، ارتقای سطح و … به اشتراک گذاشته شد. با مراجعه به این لینک می‌توانید از مطالعه‌ی آن‌ها لذت ببرید.  Diablo 4 در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های پلی استیشن و اکس باکس و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران و یا منتظران Diablo 4 هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار،‌ تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و .. مربوط به آن آگاه شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>