خانه » عملکرد ضعیف Devil May Cry HD Collection نزد منتقدان

عملکرد ضعیف Devil May Cry HD Collection نزد منتقدان

مجموعه بازی های Devil May Cry در طول این سال‌ها دستخوش تغییرات بسیاری شده است. این مجموعه همواره کوشیده تا در کنار گیم پلی اکشن و سریع خود، استایلی مفرح و طنزگونه به مخاطب ارائه کند که این موارد به هنگام تلفیق شدن با داستانی زیبا همواره یکی از لذت‌بخش ترین تجارب گیمرها را در ژانر Hack/Slash رقم زده اند. مجموعه‌ی جدید این بازی که نسخه ی HD شده‌ی عناوین اول تا سوم بازیست کوشیده تا با گرافیکی امروزی تر گیمرها را به حال و هوای سال های دور پلی استیشن ۲ ببرد اما در کمال ناباوری شاهد آنیم که این مجموعه هیچ تغییر به خصوصی نسبت به بازی‌های اصلی نداشته است و بسیاری از منابع مرتبط آن را اثری متوسط قلمداد کرده اند. این مجموعه که در واقع پورت HD شده ای از مجموعه ی HD بازی در سال ۲۰۱۲ به حساب می آید برای PS4,PC و XboxOne عرضه شده است. این بازی وضوح تصویر ۷۲۰p عناوین قبلی را به ۱۰۸۰p ارتقا داده است و همچنین بافت های درون بازی دستخوش تغییراتی هرچند اندک شده اند. منتقدان اما روی خوشی به بازی نشان نداده اند و همانطور که مشاهده می‌کنید این بازی تا به این لحظه براساس ۱۱ نقد نمره ۶۱ را کسب کرده است.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.