دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
90
PC
(Metacritic)
88
PS4
(Metacritic)
87
XONE
(Metacritic)
خانه » کپکام از حالت تمرینی Devil May Cry 5 رونمایی کرد

کپکام از حالت تمرینی Devil May Cry 5 رونمایی کرد

حالت تمرینی Devil May Cry 5

کپکام از حالت تمرینی Devil May Cry 5 با نام The Void رونمایی کرد. سری بازی‌های دویل می‌ کرای همواره بعنوان یکی از بهترین عناوین ژانر هک/اسلش صنعت گیمینگ بشمار می‌آمده اند. حال کپکام با معرفی بخش تمرینی جدید بازی به جذابیت این اثر خواهد افزود. با نوین اسپات همراه باشید.

Devil May Cry 5 اثریست که به گفته سازنده‌اش قرار شده تا بار دیگر لذت ژانر هک و اسلش را به صنعت بازیسازی بازگرداند و کپکام قول آن را داده تا تعداد بسیار زیادی سلاح و آیتم جدید به بازی اضافه خواهد کرد، ولی نکته جالبی که روز گذشته در جریان مراسم X018 از آن رونمایی شد، حالت تمرینی Devil May Cry 5 است که The Void نام دارد و گیمر در آن آزاد است تا تمامی تکنیک‌ها را تمرین نماید.

The Void حالتی است که گیمر در آن با سلاح‌های مختلف خواهد توانست به نبرد با دشمنان بپردازد. در این حالت تمامی مهارت‌ها بصورت کامل باز خواهند بود و گیمر بدون هیچ محدودیتی خواهد توانست تا تکنیک های مختلف را تمرین کند.

Devil May Cry 5 در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ مصادف با ۱۷ اسفند برای پلتفرم‌های اصلی منتشر خواهد شد.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.