Destiny 3 در دست توسعه قرار دارد
Destiny 3 در دست توسعه قرار دارد Destiny 3 در دست توسعه قرار دارد

شایعه: بازی Destiny 3 در دست توسعه قرار دارد

استودیو بانجی تاکنون دو نسخه از سری بازی‌های شوتر آنلاین Destiny را توسعه داده و منتشر کرد اما به نظر می‌رسد بزودی باید شاهد معرفی Destiny 3 باشیم. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

بانجی دارای تیم توسعه خلاقیست که تاکنون عناوین بزرگی را توسعه دادند. به نظر می رسد این تیم در حال حاضر روی نسخه جدید این فرنچایز مشغول کار است و بزودی باید شاهد معرفی آن باشیم. استودیو مورد اشاره پیشتر نسخه Destiny 2: Forsaken را منتشر کرد و با واکنش‌های مثبتی هم رو به رو شد. البته این نسخه مشکلاتی را با خود به همراه داشت و بانجی نیز سخت در حال برطرف ساختن این مسائل موجود است. به نقل از یک کاربر ردیت به نام AnonTheNine ، بانجی از مشکلات پیشین درس گرفته و می‌خواهد هنگام توسعه Destiny 3 نهایت دقت را به خرج دهد تا مسائلی هنگام انتشار به وجود نیایند.

Destiny 3 در راه است

یکی از نکته‌های جالب توجه قابل بازی بودن منطقه‌ای از اروپا در Destiny 3 است. گفته می‌شود این نسخه از عناصر نقش‌آفرینی بیشتری در مقایسه با Destiny 2: Forsaken خواهد داشت و مناطق و نقشه‌های بازی دارای حالت PvPvE هستند. Luke Smith دیگر مدیریت تیم توسعه را پیش نخواهد برد و بزودی Chris Barrett جایگزین آن می‌شود. این کاربر افزود بازی در ابتدا توسعه قرار داشته و ممکن است سال آینده رونمایی از آن صورت گیرد. در حال حاضر بازی Destiny 2 برای پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان دردسترس است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`