خانه » برنامه‌ی توسعه بازی Destiny 2 همچنان ادامه دارد

برنامه‌ی توسعه بازی Destiny 2 همچنان ادامه دارد

برنامه‌های توسعه‌ی بازی Destiny 2 در فصل‌های ۳ و ۴ آن نیز ادامه دارد.

یکی از شاخصه‌های اصلی بازی‌های رایانه‌ای پیشرفته، پشتیبانی مداوم توسعه‌دهندگان آن از بازی و ارائه بروزرسانی‌ها، تغییرات و ویژگی‌های جدید می‌باشد. استودیوی Bungie از فصل دوم، یک برنامه‌ی فعال برای توسعه‌ی بازی Destiny 2 داشته است. این استودیو اکنون برنامه‌های خود را برای فصل‌های جدید گسترش داده و تغییرات و ویژگی‌های جدید تا آخر فصل ۴، در ماه سپتامبر اعمال خواهد شد.

بر اساس یک پست در سایت Bungie کارگردان بازی موردنظر، Christopher Barrett، از شور و شوق تیم توسعه‌دهنده برای اهداف آینده این بازی سخن گفت و اشاره کرد این اهداف نه تنها شامل تابستان بلکه ماه‌های بعد از آن نیز خواهند شد. او همچنین افزود :

تیم توسعه‌دهنده مشتاق است شما را در جریان مراحل بعدی توسعه‌ی این بازی قرار دهد. آپدیت‌های قبلی بازی بر روی مشکلات آنلاین متمرکز بوده‌اند اما دورنمایی که برای ماه‌های آینده ترسیم کرده‌ایم با تغییرات ریشه ای در ساختار بازی بر اساس بازخورد بازیکنان، همراه خواهد بود

او ادامه داد تیم توسعه‌دهنده به زودی اطلاعات بیشتری در مورد برنامه‌ها و هدف‌هایش منتشر خواهد کرد. به علاوه تغییراتی نیز وجود دارند که ما فعلا نمی‌خواهیم در مورد آن‌ها صحبت کنیم. فعلا این تیم سخت در تلاش است تا به بازیکنان کنترل بیشتری بر روی تجهیزات خود در بازی بدهد و مشوق‌هایی برای آن‌ها ایجاد کند تا دوباره به این بازی روی بیاورند.

بخش عمده محتوای فصل ۳ حول بسته‌ی الحاقی به نام Warmind متمرکز شده است که در تاریخ ۴ اردیبهشت رونمایی و در ۱۸ اردیبهشت عرضه می‌گردد. انتظار می‌رود این بسته‌ی الحاقی، شامل مکان‌های جدید برای ملاقات قهرمان‌های جدید و یا تقابل با دشمنان تازه باشد. همچنین این بسته دارای آیتم‌ها و فعالیت‌های جدیدی نیز خواهد بود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>