ثبت دوباره علامت تجاری Deep Down توسط Capcom
ثبت دوباره علامت تجاری Deep Down توسط Capcom ثبت دوباره علامت تجاری Deep Down توسط Capcom

ثبت دوباره علامت تجاری Deep Down توسط Capcom

زمان معرفی پلی‌استیشن ۴ بود که عنوانی به نام Deep Down توسط کمپانی کپکام (Capcom) برای این پلتفرم به‌صورت انحصاری معرفی شد. روند ساخت این بازی از زمان معرفی، بسیار مخفی پیش رفته است و هیچ‌گونه اطلاعاتی از این بازی به بیرون درز نکرده است و تنها نکته‌ای در مورد این بازی وجود دارد این است که بازی با موتور Panta Rhei ساخته خواهد شد. به‌تازگی مشخص‌شده است که Capcom علامت تجاری عنوان Deep Down را در ایالات‌متحده آمریکا، بار دیگر ثبت کرده است تا بازهم ثابت کند که بازی همچنان در دست‌ساخت است.

 این سومین بار است که کپکام علامت تجاری بازی Deep Down را ثبت می‌کند. در سال ۲۰۱۵ بود که یوشیهینوری اونو (Yoshinori Ono) تهیه‌کننده بازی، اعلام کرد که این پروژه همچنان «زنده» است ولی تغییرات زیادی در بازی انجام‌شده است و دنیای بازی بسیار بزرگ‌تر از زمان معرفی آن شده است. بنا بر اطلاعات منتشرشده، این علامت تجاری به‌گونه‌ای ثبت‌شده است که کمپانی Capcom فقط تا سال ۲۰۲۰ زمان دارد که ساخت بازی را به اتمام برساند.

بااین‌حال، به‌طور مثال عنوان NiOh در سال ۲۰۰۴ بود که به‌صورت انحصاری برای پلتفرم PS3 توسط استودیو Koei معرفی شد. بعد از مدتی بازی اعلام شد که بازی برای نسل آینده یعنی پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود و در سکوت خبری فرورفت تا زمان معرفی دوباره بازی در مراسم توکیو گیم شو ۲۰۱۵ (Tokyo Game Show). بالاخره بازی NiOh در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و بسیار مورد تعریف و تمجید طرفداران و منتقدان قرار گرفت.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot