خانه » تاریخ انتشاری که در فهرست Walmart Canada برای بازی Death Stranding اعلام شده بود صحت ندارد

تاریخ انتشاری که در فهرست Walmart Canada برای بازی Death Stranding اعلام شده بود صحت ندارد

Walmart Canada چندی پیش بازی Death Stranding را در فهرستی قرار داد که تاریخ انتشار آن را ژوئن ۲۰۱۹ ثبت کرده بود. همان‌طور که انتظار می‌رفت این خبر موجی از خوشحالی را در بین بازی بازان به وجود آورد. در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

این خبر همچنین سؤالات بسیاری را در باب صحت تاریخ انتشار اعلام شده در سایت، در بین بازی بازان به وجود آورد. همان‌طوری که بسیاری از پیش حدس زده بودند، این تاریخ هیچ درستی و صحتی نداشت. Walmart Canada اخیراً در توییتر اعلام کرده است که تاریخی که در فهرست برای بازی Death Stranding ذکر شده بود تنها برای پر کردن فضا بوده است و هیچ معنی خاصی نداشته است. به نظر می‌رسد آن‌ها هم مانند بقیه‌ی جهان نمی‌دانند که بازی بعدی استودیوی Kojima Productions در چه زمانی عرضه خواهد شد.

هر چند ممکن است Walmart Canada از تاریخ انتشار این بازی خبر نداشته باشد اما شایعاتی به گوش می‌خورد که تاریخ عرضه‌ی بازی Death Stranding در رویداد The Game Awards اعلام می‌شود. این رویداد در تاریخ ششم دسامبر برگزار می‌شود. اگر فکر می‌کنید که حقیقت داشتن این شایعات کمی دور از انتظار است ما هم با شما موافقیم. البته نکته‌ی مثبت اینجاست که بنا بر اخبار منتشر شده، در این رویداد شاهد تریلری جدید از بازی Death Stranding خواهیم بود. در زیر می‌توانید توییت Walmart Canada را در پاسخ به یکی از کاربران مشاهده کنید.

Yinob

@yoyinob

Nov 29, 2018

Replying to @geoffkeighley @WalmartCanada

 

تاریخ انتشاری که در فهرست Walmart Canada برای بازی Death Stranding اعلام شده بود صحت ندارد

لطفاً توضیح دهید

Walmart Canada: شرمنده‌ایم. اشتباه از طرف ما بود. تاریخ انتشار صحت ندارد. برای این محصول تاریخ انتشاری اعلام نشده است.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.