دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » ممکن است Death Stranding یک تجربه‌ی آنلاین متفاوت باشد

ممکن است Death Stranding یک تجربه‌ی آنلاین متفاوت باشد

هنوز که هنوزست اطلاعات خاصی درباره‌ی Death Stranding منتشر نشده است. هیچ‌گونه تریلر یا اخبار رسمی‌ای از سمت کوجیما و تیم سازنده‌ی بازی که اطلاعاتی درباره‌ی سبک بازی یا روند آن بدهد٬ منتشر نشده است. اما بسیاری معتقدند که کوجیما با ساخت دث استرندینگ٬ سعی بر ارائه المان‌های آنلاین متفاوت دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

چندی پیش کوجیما درباره‌ی بازی‌های آنلاین و این‌که آن‌ها چگونه می‌توانند تغییر کنند٬ صحبت‌هایی کرد. تا به امروز مشخص نیست که بازی دارای چه ویژگی‌هایی در بخش آنلاین است ولی هیدئو کوجیما راهنمایی‌هایی درباره‌ی بازی و محتوای آن کرده است. اخیراً کوجیما به نیویورک سفر کرده و در این سفر به «پاول ویلسون» (Paul Wilson) نویسنده‌ی بززرگ داستان‌های تخیلی و ترسناک برخورد کرده است. پس از آن ویلسون در حساب رسمی توییتر خود پستی منتشر کرد که بیان‌گر ملاقات این دوشخص با یکدیگر بود. این‌طور که به نظر می‌رسد آن‌ها درباره‌ی دث استرندینگ و ویژگی‌های بازی تبادل نظر کرده اند:

هیدئو کوجیما این هفته به نیویورک آمده است و باهم درباره‌ی Death Stranding صحبت‌های بسیاری کردیم. فکر می‌کنم که بازی یک تجربه‌ی متفاوت آنلاین را به مخاطبین خود ارائه دهد. این مرد ایده‌های بسیار جالبی را دارد و هر دفعه که من را sensei صدا می‌کند٬ مغزم مخشوش می‌شود.

ممکن است که این صحبت‌ها اطلاعاتی را به صورت رسمی منتشر نکند اما مطمئناً خالی از محتوا نیستند. این‌که آیا بازی آنلاین است یا خیر٬ موضوعی است که برای مدت زمان طولانی مغز مخاطبان را درگیر خود کرده است و باید جالب باشد که در نهایت بازی به چه شکل خواهد بود. کمی قبل‌تر نورمن ریداس بیان کرد که بازی امکان انتشار در اوایل سال ۲۰۱۹ را دارد. نورمن ریداس که یکی از بازیگران (بازیگر نقش اول) این عنوان است و دث استرندینگ را عجیب و بزرگ و جاه طلبانه دانسته است. به هر حال باید تا انتشار اطلاعات رسمی از سمت سونی یا کوجیما پروداکشنز منتظر ماند. Death Stranding در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم PS4 عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.