خانه » تاریخ عرضه‌ی Death Stranding از دیدگاه نورمن ریداس

تاریخ عرضه‌ی Death Stranding از دیدگاه نورمن ریداس

Death Stranding

از زمانی که عنوان مورد انتظار و پرحاشیه‌ی Death Stranding معرفی شده٬ تا به حال تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی اعلام نشده است و طرفداران این بازی از هیدئو کوجیما (کارگردان) انتظار مشخص کردن تاریخ انتشار بازی را دارند. به تازگی نورمن ریداس (بازیگر نقش اول Death Stranding) نظرش را درباره‌ی تاریخ انتشار بازی بیان کرده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

به نظر «نورمن ریداس» (Norman Reedus) دث استرندینگ در اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود. اخیرا در مصاحبه‌ای که حول بازی و توسعه‌ی آن با ریداس انجام شد٬ وی بیان کرد:

فکر می‌کنم که بازی در اویل ۲۰۱۹ منتشر شود. هنوز از کار‌های موشن کپچر بازی مانده است که از هفته‌ی آینده شروع می‌شود.

در صورت صحت داشتن این حرف٬ شاهد عرضه‌ی غیر منتظره این عنوان خواهیم بود. بیشتر که دقت کنیم ریداس از کلمه‌ی “فکر می‌کنم” استفاده کرده و این نشانه‌ی غیر رسمی بودن خبر را می‌دهد. تا به حال شاهد هیچ گونه تایید رسمی از طرف کوجیما و یا سونی نبوده ایم همچنین باقی ماندن موشن کپچر بازی (به گفته‌ی نورمن ریداس) نشان دهنده‌ی این است که پروژه هنوز کامل نشده و در دست ساخت است اما مشخص نیست که در چه مرحله‌ای از ساخت قرار دارد. همچنین ریداس درباره‌ی Sam (شخصیت اول بازی) صحبت‌هایی کرد:

Death Stranding از آن دسته بازی‌ها نیست که وارد یک اتاق شوید و همه را به رگبار ببندید. بازی درباره‌ی ایجاد اتحاد میان انسان‌هاست. نحوه‌ی بازی کردن شما٬ روند بازی و عکس العمل مردم نسبت به شما را شکل می‌دهد. شخصیتی که من به جای او ایفای نقش می‌کنم٬ ترس از لمس شدن دارد و زمانی که شما به ادامه‌ی بازی می‌پردازید این ترس شما را رها خواهد کرد. اگر از دور به قضیه نگاه کنیم شاید پیچیده به نظر برسد اما هنگامی که مشغول به بازی کردن آن شوید این ابهامات برای شما رفع خواهد شد. بازی مدام با تصمیمات چپ و راست و داستانی که به شما ارائه می‌دهد٬ سورپرایزتان خواهد کرد. Death Stranding عنوان شجاعانه‌ای است و پشتوانه‌ی داستانی قدرتمند و حیرت آوری دارد و بازی‌های کامپیوتری را به مرحله‌ی جدیدی خواهد رساند. می‌دانید.. این بازی مثل Pac-Man ساده نیست٬ اما فلسفه‌ای که پشت داستانش خوابیده برای همه قابل درک است.

به تازگی دث استرندینگ در مراسم TGA 2018 نمایش بحث برانگیزی داشته است. فعلا تنها پلتفرمی که بازی برای آن لیست شده PS4 می‌باشد و بازی هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.