دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اشاره کوجیما به زمان انتشار Death Stranding

اشاره کوجیما به زمان انتشار Death Stranding

death stranding

اینکه چه زمانی بازی Death Stranding منتشر شود، سوالی است که ذهن بسیاری از دوستداران کوجیما را به خود مشغول کرده است. در حال حاضر با منتشر شدن تصاویر دوبله بازی به ژاپنی، مشخص است که بازی در حال توسعه قرار دارد. حال هیدئو کوجیما به مناسبت سال نو پیامی را منتشر کرده است که ممکن است به تاریخ انتشار بازی اشاره کند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

اخیراً «هیدئو کوجیما» کارگردان بازی Death Stranding به مناسبت سال نو میلادی پیامی منتشر کرده است. این پیام در مجله مخصوص بازی Famitsu در ژاپن منتشر شده است که بسیاری از توسعه دهندگان پیام‌های خود به مناسبت سال نو را در آن منتشر کرده‌اند. اما از آنجایی که کوجیما همواره شخصیتی مرموز است پیامش با سایرین تفاوت دارد. او در این پیام نوشته است که:

سال ۲۰۱۹، سال نهنگ است؟ لطفا بازی Death Stranding را دنبال کنید!

با توجه به حضور نهنگ‌ها در این بازی، به نظر می‌رسد که کوجیما از گفتن کلمه نهنگ در کنار سال ۲۰۱۹ منظور خاصی داشته باشد. البته همانطور که از شخصیت کوجیما بر می‌آید هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. اما پیش از این نیز «نورمن ریدوس» اشاره کرده بود که ممکن است بازی در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.