دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » جو پنا: Death Stranding متفاوت‌ترین بازیست

جو پنا: Death Stranding متفاوت‌ترین بازیست

Death Stranding

همچنان در حال مشاهده‌ی تعریف و تمجید افرادی هستیم که پشت درها‌ی بسته موفق به تجربه‌ی قسمت‌هایی از عنوان مورد انتظار Death Stranding شده اند. کارگردان معروف و صاحب نام عرصه‌ی بازی‌‌های کامپیوتری یعنی هیدئو کوجیما تا به حال طلاعات مشخصی را از بازی و گیم‌پلی آن با مخاطبین درمیان نگذاشته است و فعلاً مجبوریم که به تعریف و تمجدیدات افراد دیگر بسنده کنیم. به‌تازگی «جو پنا» اعلام کرده که دث استرندیگ متفاوت‌ترین بازی‌ایست که تا به حال ساخته و عرضه شده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

زمان طولانی‌ای از عرضه‌ی جدیدترین فیلم این کارگردان (جو پنا) نمی‌گذرد. فیلم Arctic با بازی درخشان Mads Mikkelsen (هنر پیشه‌ی سریال معروف هانیبال) در سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد و توانست نظر بسیاری را جلب کند. چندی پیش جو پنا خطاب به هیدئو کوجیما گفت که چه زمانی می‌تواند Death Stranding را تجربه کند و کوجیما در پاسخ عارض شد که مدتی طول می‌کشد. اما مثل این‌ که این مدت زیاد طول نکشیده و پنا موفق به تجربه‌ی قسمت‌هایی از بازی شده است و او هم مانند افراد دیگری که این بازی را تجربه کرده اند٬ اعلام کرده که Death Stranding شگفت انگیز است.

وی این صحبت‌ها را در توییتر به اشتراک گذاشت. پنا اعلام کرد که Death Stranding متفاوت‌ترین عنوانی بوده است که تا به حال در بین بازی‌های کامپیوتری عرضه شده است. علاوه بر پنا٬ سازندگان و توسعه دهندگان بازی‌هایی مثل Killzone و Horizon (استدیو‌ی گوریلا گیمز) موفق به تجربه‌ی بازی شدند و آن را خارق‌العاده یاد کردند. اما این پایان صحبت‌‌های پنا نبود. وی در توییت بعدی خود اعلام کرد که کوجیما یه کارگردان درجه یک است.

خدای من

Death Stranding…….

تا به حال عنوانی به این شکل ندیده ام.

تمام چیزی که می‌توانم بگوییم به درجه یک بودن کوجیما خلاصه می شود.

مدز میکلسن و نورمن ریداس نیز دوتن از هنرپیشه‌هایی بودن که تعاریف بسیاری از بازی کردند. نورمن در صحبت‌های خود Death Stranding را یک عنوان دیوانه وار و پیچیده خطاب کرد. مدز میکسن نیز اعلام کرد که از درک داستان بازی و توضیحات کوجیما عاجز است. اما دلیل تمام این صحبت‌ها چیست؟ آیا تمام این‌‌ها حربه‌های سیاست مدارانه برای فروش و ایجاد هایپ مضاعف است و یا کوجیما می‌خواهد دنیای بازی را متحول کند؟ نظرات خود را راجع به این خبر در کامنت‌ها با ما درمیان بگذارید. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از Death Stranding به این لینک مراجعه کنید. دث استرندینگ در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر می‌شود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>