دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اسکرین شات‌های جدیدی از Death Stranding منتشر شد

اسکرین شات‌های جدیدی از Death Stranding منتشر شد

Death Stranding

دث استرندینگ با تمام عناوین عرضه شده تا به امروز، فرق می‌کند. این جمله‌ای است که بار‌ها و بار‌ها شنیده ایم. چه از زبان کارگردان و مغز متفکر بازی یعنی هیدئو کوجیما، چه از زبان کسانی که موفق به تجربه‌ی بازی در پشت درب‌های بسته شده اند و چه پایگاه‌های خبری متفاوت. به تازگی اسکرین شات‌های بسیار زیبایی از بازی انتشار یافته که مشاهده‌ی آن برای طرفداران و منتظران Death Stranding خالی از لطف نیست. لازم به ذکر است که بازی در تاریخ هشتم نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۱۷ آبان ماه سال جاری) برای پلتفرم پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تصاویر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بدون هیچ مقدمه‌ای شما را دعوت به مشاهده‌ی تصاویر می‌کنم:

هیدئو کوجیما اطلاعات بسیار زیادی از بازی را در اختیار مخاطبان و طرفداران Death Stranding قرار داده است. مردم به دور خود دیوار‌هایی کشیده اند و زندگی ایزوله شده‌ای را تجربه می‌کنند. شما وظیفه‌ی کنترل سم (شخصیت اول داستان- نورمن ریداس) و پیشروی را دارید. به تازگی تروی بیکر، یکی از هنر پیشگان، درباره‌ی دث استرندینگ اظهارات جالبی کرده. وی ذاکر شد که عنوان مذکور متفاوت‌تر از هر چیزیست که تا به حال دیده اید. همچنین هنوز مطمئن نیست که دث استرندینگ یک بازی است یا فیلم (کنایه از روند سینماتیک بازی). اکثر بازی‌های کوجیما، مغز متفکر و خالق مجموعه بازی‌های متال گیر سالید، روایت‌های پیچیده و خلاف جریان و متفاوتی دارند. دث استرندینگ هم از این قاعده مستثنی نیست.

کوجیما فعالیت خود را در فضای مجازی بیش از پیش کرده است. چندی پیش شاهد به اشتراک گذاشته شدن اسکرین‌ شات‌هایی از گیم پلی Death Stranding توسط این کارگردان خلاق و خاص بودیم. دث استرندینگ یک عنون محیط باز است. لازم به ذکر است که صفحه‌ی Game Over در بازی وجود ندارد. پس از مرگ وارد محیط عجیب و غریبی می‌شود و پس از تلاش برای خروج از این محیط،‌ به روند طبیعی بازی باز می‌گردید. Death Stranding اولین پروژه‌ی مغز متفکر متال گیر سالید، پس از جدایی از کونامی محسوب می‌شود. عنونی ساختار شکن، بی پرده، متفاوت. اخیراً شایعاتی مبتنی بر عرضه‌ی این عنوان برای پلتفرم کامپیوتر‌های شخصی در فضای مجازی پیچیده. آنتنیو فیوسیتو در طی لایو استریمی اظهار داشته که Death Stranding انحصاری زمانی پلی استیشن ۴ خواهد بود. احتمال به وقوع پیوستن چنین شایعه‌ای و عرضه‌ی دث استرندینگ برای کامپیوتر‌های شخصی بسیار بالاست. همچنین کویجما اظهار داشته که دث استرندینگ یک بازی مخفی کاری نیست بلکه اکشنی با مفهوم جدید و متفاوت است.

چندی پیش دریافتیمکه دث استرندینگ (مثل بسیاری از عناوین دیگر) در ورژن‌های مختلفی اعم از Special و Collector و…. انتشار خواهد یافت. همچنین با پیش خرید بازی از مزایای مختلفی برخوردار می‌شویدDeath Stranding در تاریخ هشتم نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۱۷ آبان ماه سال جاری) برای پلتفرم پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از علاقه مندان Death Stranding هستید٬ می‌توانید با مراجعه و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، مقالات، نقد و بررسی‌ها و …… مربوطه مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>