دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تصاویری از دوبله Death Stranding منتشر شد

تصاویری از دوبله Death Stranding منتشر شد

death stranding

به تازگی «هیدئو کوجیما» کارگردان نامدار ژاپنی تصاویری از خود و گروه بازیگران ژاپنی در حال دوبله کردن بازی Death Stranding منتشر کرده است. با وجود این تصاویر احتمال عرضه این بازی در سال ۲۰۱۹ قوت گرفته است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

معمولا صدای بازیگران ژاپنی زودتر از موعد تولید ضبط می‌شود. زمانی که بازیگران در حال ضبط صدا هستند معمولا تصاویر بازی در مراحل اولیه خود قرار دارد. البته باید گفت که ممکن است این امور برای بازی Death Stranding صادق نباشد زیرا این بازی در ابتدا توسط بازیگران خارجی دوبله و توسط بازیگران غیرژاپنی نیز بازی شده است. در ادامه می‌توانید تصاویری از کوجیما به همراه صداپیشگان ژاپنی بازی را مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده سایر اخبار در رابطه با این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.