دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
84
PS4
(Metacritic)
خانه » اسکرین شات‌های جدیدی از Death Stranding منتشر شد

اسکرین شات‌های جدیدی از Death Stranding منتشر شد

Death Stranding

و بازهم با اسکرین شات‌های جدید از عنوان مورد انتظار Death Stranding در خدمت شما هستیم. رونمایی از گیم پلی این بازی بسیار جنجالی و پر سر و صدا صورت گرفت. کارگردان این اثر، هیدئو کوجیما، طی تریلری نسبتاً طولانی بازی را به جهانیان معرفی کرد. سپس اطلاعات تکمیلی بسیاری را راجع به این عنوان منتشر نمود. همچنین هر از گاهی اسکرین شات‌های مختلفی از بازی به اشتراک گذاشت. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی اسکرین شات‌های جدید به اشتراک گذاشته شده، همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بدون هیچ مقدمه‌ای شما عزیزان را دعوت به تماشای اسکرین شات‌های جدید Death Stranding می‌کنم:

در تصاویر بالا سم (پروتاگونیست دث استرندینگ – بازی شده توسط هنر پیشه‌ی معروف، نورمن ریداس) را مشاهده می‌کنیم. تصویر سمت چپ سم را در حالی که در سبزه‌ها آرام گرفته، به نمایش می‌گذارد. در تصویر میانی وی را مشاهده می‌کنیم که در میان سیزه‌ها ایستاده و به رودخانه‌ای می‌نگرد. در تصویر سمت راست نیز نمایی از یک کوه بسیار بلند به همراه سم رویت می‌شود. همه‌ی تصاویر از آرامش خاصی برخوردارند. همچنین جلوه‌های بصری و جزئیات گرافیکی Death Stranding بسیار زیبا به نظر می‌آیند. در دث استرندینگ، مردم دیوار‌های مختلفی تشکیل داده اند و به نوعی زندگی ایزوله شده‌ای را تجربه می‌کنند. بدین ترتیب سم وارد داستان می‌شود و برای متصل کردن جوامع مختلف و ایجاد پیوند بین آن‌ها تلاش می‌کند. دث استرندیگ یک اکشن ماجراجویی (محیط باز) نوین است. عنوانی که بازی کنان را به پیوند دادن جوامع ایزوله شده دعوت می‌کند.

به هر حال می‌دانیم که این آرامش و صلح و صفای تصاویر بالا، در استدیو‌ی کوجیما پروداکشنز برقرار نیست. بر اساس صحبت‌های هیدئو کوجیما، Death Stranding در حساس‌ترین مرحله‌ی توسعه‌ی خود قرار دارد. در این مرحله فشار زیادی بر روی توسعه دهندگان وارد شده و تمامی آن‌ها به سختی در حال کار کردن هستند. به نظر تروی بیکر (یکی از هنرپیشگان دث استرندینگ) بازی قصد جلو بردن مدیوم‌ها و مرز‌های بازی‌های کامپیوتری را دارد. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. دث استرندینگ در تاریخ هشتم نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۱۷ آبان ماه سال جاری) برای پلتفرم پلی استیشن ۴ عرضه می‌شود.

اگر از علاقه مندان Death Stranding هستید٬ می‌توانید با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، مقالات، نقد و بررسی‌ها و …… مربوطه مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>