days gone
days gone days gone

تماشا کنید: تریلر داستانی Days Gone

بازی های مرتبط

اخیراً تریلری مرتبط با خط داستانی عنوان Days Gone منتشر شده است. جدیدترین ساخته‌ی استدیو‌ی فرست پارتی سونی٬ عنوانی با پس زمینه‌ی آخروالزمانی و جهانی باز است. در این بازی با دیکن همراه می‌شویم تا وقایع را از چشم او مشاهده‌ کنیم. تریلر جدید بازی مربوط به ازدواج دیکن و سارا می‌باشد. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در گذشته اسکرین‌شات‌هایی که از بازی منتشر شدند را با شما به اشتراک گذاشتیم و درباره ی رابطه این دو صحبت کردیم. دیکن و سارا از دو قشر بسیار متفاوت جامعه هستند با وجود تمام اختلافات این‌ دو٬ زوج بسیار خوشبختی به‌نظر می‌رسند. تریلر جدید عنوان Days Gone مربوط به ازدواج این دو می‌باشد. مطمئن باشید که این ازدواجی است که هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنید. در ویدیو مشاهده می‌کنیم که دیکن پا به کلیسایی می‌گذارد که قبل‌تر در آنجا با سارا٬ معشوقه‌ی خود ازدواج کرده است. در همین حال فلش بکی می‌خورد و تمام خاطرات عروسی و سارا به یاد او می‌آید و شاهد خلق صحنه‌های بسیار زیبایی می‌شود. شما می‌توانید این تریلر را در پایان مطلب مشاهده کنید.

تریلر در بین زمان حال و آینده رخ می‌دهد. در حالی که دیکن در کلیسا مانده است٬ دشمنان او سوار بر موتورسیکلت‌هایشان به دنبال او هستند و مشخصا قصد کشتن دیکن را دارند. شاهد صحنه‌های درگیری این دو گروه در تریلر هستیم. حتی در قسمتی از تریلر دیکن با استفاده از یک پتک بسیار بزرگ سر یک دشمن را خورد می‌کند. البته تریلر دارای صحنه‌های احساسی نیز می‌باشد. صحنه‌ی وارد کردن حلقه در دست سارا و …. این‌گونه موارد که بار احساسی Days Gone را به شدت بالا می‌برند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلرهای جدید از Resident Evil Village + تاریخ انتشار و اطلاعات تکمیلی

همچنین موسیقی بسیار زیبایی در طول تریلر پخش می‌شود. اگر خواهان اسم آن هستید باید خدمتتان عرض کنیم که این آهنگ اثر جدید بیلی رافول با نام Hell or High Water می‌باشد. آهنگ به‌صورت اختصاصی برای Days Gone طراحی شده است. در آلبوم آرت (تصویری که در پس زمینه‌ی موسیقی قرار داده می شود) این قطعه٬ دیکن در کت و شلوار مشکی و سفیدی دیده می‌شود و در پایین آلبوم آرت می‌توانید نوشته‌ی “اختصاصی برای Days Gone” را مشاهده کنید. با مشاهده‌ی هر تریلر برای عرضه‌ی بازی جدید استدیو‌ی Bend مشتاق‌تر می‌شویم. اخیراً سونی تمرکز بیشتری برای معرفی شخصیت دیکن داشته است و به انتشار تصاویر و تریلر‌هایی که مربوط به وی و معشوقه‌اش می‌باشد٬ می‌پردازد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این تریلر در کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. عنوان Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه سال جاری به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه می شود. به‌تازگی تریلر‌ها و اخبار تکمیلی مهمی از بازی منتشر شده است که برای مشاهده و مطالعه‌ی آن‌ها می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

تریلر جدید از داستان Days Gone

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`