دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
72
PS4
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر معرفی زامبی‌ها در Days Gone

تماشا کنید: تریلر معرفی زامبی‌ها در Days Gone

استدیو‌ی سازنده‌ی عنوان Days Gone کم کم باید بازی خود را برای انتشار آماده کند. به‌تازگی تریلری از بازی برای مخطبیین ارائه شده که تنوع دشمنان و انواع مختلف آن‌ها را نشان می‌دهد. هرچه تریلر بیشتر از این بازی مشاهده می‌کنیم٬ متوجه وسواس سازندگان بر روی بازی می‌شویم. سونی کاملاً روی بازی حساب ویژه‌ای باز کرده و این طور که به‌نظر می‌رسد بازی به‌شدت خوب از آب درآمده است. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تریلر‌های بسیاری از Days Gone منتشر شده است. برخی از آن‌ها جنبه‌ی آموزشی داشتند و با ما می‌گفتند که چگونه در محیط بی‌رحم بازی زنده بمانیم. برخی برای نشان دادن داستان بازی و برخی هم برای موارد تکمیلی گیم پلی بازی بودند. امروز تریلری با موضع زامبی‌ها (فریکر‌ها) منتشر شده است که انواع آن‌ها را به ما می‌شناساند. بازی در حال و هوای پس آخرالزمانی رخ می‌دهد و شما می‌توانید با موتور سیکلت خود در دنیای وحشی و خطرناک دیز گان به جستجو بپردازید. یکی از مهم‌ترین عوامل چنین عنوانی طراحی دشمنان آن می‌باشد. نام دشمن‌های بازی فریکر بوده و در این ویدیو با روش‌های مقابله‌ی با آنان موارد جدیدی یاد می‌گیرید.

Swarmers ها یکی از انواع دشمنان شما هستند. آن‌ها بسیار هوشمندانه عمل می‌کنند و در اکثر نقاط بازی وجود دارند. Screamers ها نوع دیگری از دشمناند که با جیغ زدن می‌توانند Swarmers را فراخوانند و به جان شما بیندازند. Breaker ها دشمنان هیکلی شما هستند که از قدرت بدنی نسبتاً بالایی برخوردارند. در تقابل با این‌گونه از فریکر‌ها باید بسیار احتیاط کنید و مواظب خود باشید زیرا به راحتی می‌توانند آسیب‌های جدی به شما بزنند. علاوه بر سلاح‌های اتوماتیک متنوع و مختلف که می‌توانید از جسد دشمنانتان لوت کنید٬ تیر و کمان مخصوصی نیز دارید که با تیر‌های آتشین آن می‌توانید خانه‌های فریکر‌ها را بسوزانید و از اجتماع آن‌ها جلوگیری کنید. یکی دیگر از روش‌های تقابل با فریکر‌های عنوان Days Gone مخفی کاری است. این انتخاب در خصوص مقابله با گروه‌های بزرگ بسیار کارآمد می‌باشد. همچنین شما می‌توانید از درگیری‌های نزدیک با فریکر‌ها هم لذت ببرید به شرطی که بتوانید تک به تک با آن‌ها مبارزه کنید. در غیر این صورت احتمال مرگ شخصیت اصلی بسیار بالاست.

عنوان مورد انتظار Days Gone در تاریخ ششم اردیبهشت سال آینده به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر می‌شود. شما عزیزان می‌توانید تریلر ذکر شده را در انتهای متن مشاهده کنید و نظراتتان را با ما در کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی به این لینک مراجعه کنید.

معرفی زامبی‌ها در Days Gone

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>