دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
72
PS4
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر جدید Days Gone با محوریت موتور سواری

تماشا کنید: تریلر جدید Days Gone با محوریت موتور سواری

آن‌طور که به‌نظر می‌رسد در عنوان Days Gone موتور سیکلت شما چیزی فرای کارآمد واقع می‌شود. عنوان جدید و انحصاری سونی در شرف انتشار است. تنها چند ماه دیگر به عرضه‌ی پر تاخیر Days Gone مانده است. بازی پیشرفت‌های بسیاری را داشته و نوید یک عنوان جاه طلبانه و بی‌نظیر را می دهد. به‌تازگی تریلری از بازی منتشر شده است. محوریت تریلر موتورسیکلت شخصیت اول بازی و اهمیت آن در بازی می‌باشد. برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به تازگی ویدیو‌ی جدیدی از عنوان مورد انتظار و انحصاری پلی استیشن ۴ منتشر شده است. بازی زامبی محور و جهان بازی استدیو‌ی Bend یعنی Days Gone با تریلری جدید قصد معرفی المان‌های دیگر بازی را دارد. موتور سیکلت شما نقش مهمی در دیزگان خواهد داشت. تریلر ذکر شده نیز به اهمیت موتورسیکلت می‌پردازد همچنین مقداری از گیم پلی بازی نیز به شما نشان داده خواهد شد. این تریلر در انتهای متن برای شما عزیزان قرار گرفته است. از این تریلر می‌توان متوجه شد که در Days Gone موتورسیکلت چیزی فراتر از یک وسیله برای حمل و نقل شماست.

بسیار جالب است که شما می‌توانید در مغازه‌های مختلف موتور سیکلت خود را آپگرید کرده و به ویژگی‌های آن بیافزایید. یا اگر در اثر برخورد با اشیا سخت آسیب دیده است٬ آن را به تعمیرگاه برده و با پرداخت مقداری از پول رایج بازی٬ موتور سیکلت را همانند روز اولش کنید. همچنین می‌توانید با آپگرید سبد‌هایی که در طرفین موتور سیکلت شما قرار دارد٬ مقدار بیشتری از وسائل را همراه خود حمل کنید. نام شخصیت اصلی بازی دیکن می‌باشد. موتور سیکلت وی تنها یار و رفیق همیشگی شما در بازی می‌باشد. همان‌طور که ذکر کردم آپگریدهای مختلفی برای موتور سیکلت وجود دارد. اگر بخواهیم مثالی دیگری بزنیم می توانیم اشاره به اضافه کردن نیترو به موتور سیکلت کنیم.

با دستکاری در موتور وسیله‌ی نقلیتان می‌توانید ویژگی‌های خوبی به آن اضافه کنید. هیچ کس نمیخواهد با سرعت کم رانندگی کند و یا در تعقیب و گریز‌ها جا بماند. با دستکاری موتور و اضافه کردن نیترو می‌توانید با سرعت بسیار بالاتری در میان دنیای مرده و ترسناک Days Gone حرکت کنید. البته قابل ذکر است که همه‌ی تریلر مربوط به موتور سیکلت و آپگرید‌های آن نیست. قسمت‌هایی از المان‌های گیم پلی نیز به شما نشان داده می‌شود. برای مثال در دنیای بازی خانه‌هایی برای استراحت دیکن وجود دارد. شب‌ها دشمنان بازی خطرناک‌ترند و مقابله‌ی با آن‌ها نیز سخت‌تر می‌باشد. پس می‌توانید شب را در یکی از این خانه‌های امن سپری کنید تا فردا با خیال راحت به نابود کردن فریکر‌ها (نام دشمنان بازی) بپردازید. همچنین این خانه‌های امن به عنوان Fast Travel در بازی نقش خواهند داشت. پس از این‌که توانستید آن را بیابید و در آن استراحت کنید می‌توانید به عنوان Fast Travel از محل آن خانه استفاده کنید.

در بازی محل‌هایی به نام چک پوینت‌های Nero وجود خواهد داشت. معمولا نفوذ به این خانه‌ها و یا ساختمان‌ها دشوار است اما اگر بتوانید به داخل آن‌ها وارد شوید می‌توانید مقدار زیادی دارو برای خود ذخیره کنید. به‌ تازگی گیم‌پلی جدید از بازی منتشر شد که در آن خود سازندگان تلاش در نشان دادن بازی به مخاطبین دارند. در این ویدیو با روش‌های مختلف مبارزه و به‌طور کل سیستم مبارزه‌ی بازی آشنا می شوید. می‌توانید این ویدیو را در این لینک مشاهده کنید. Days Gone تاخیر‌های بسیاری را به خود دید اما سونی به طرفداران خود و بازی وعده داده که دیگر از تاخیر خبری نخواهد بود. این عنوان در ۶ اردیبهشت ماه سال آینده به‌صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر می شود. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این بازی و تریلر با ما درمیان بگذارید. همچنین تریلر ذکر شده را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

تریلر جدید Days Gone با محوریت موتور سواری

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>