خانه » توسعه دهندگان Days Gone در حال ساخت پروژه‌ی بعدیشان هستند

توسعه دهندگان Days Gone در حال ساخت پروژه‌ی بعدیشان هستند

Days Gone

آیا نسخه‌ی بعدی Days Gone در دست ساخت قرار دارد؟ تولد این فرنچایز به سال ۲۰۱۸ باز می‌گردد. سونی سرمایه گذاری ویژه‌ای برای توسعه‌ی دیز گان کرد. سرانجام بازی منتشر شد و شاهد انتشار نقدها و نظرات مخاطبان و منتقدان بودیم. می‌توان گفت که نظرات در خصوص دیزگان بسیار متناقض بود. برخی اظهار داشتند که بازی واقعاً زیبا و لذت بخش است. برخی دیگر معتقد بودند که نقص‌هایی در پیکره‌ی گیم پلی و … وجود دارد. به هر حال وقتی پای فروش در میان باشد، نظر و انتقاد از اهمیت چندانی برخوردار نیست. از آن‌جایی که دیز گان فروش بسیار خوبی داشت، بعید نیست که نسخه‌ی جدید این عنوان در دست ساخت باشد. Days Gone هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ قرار دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

این اطلاعات از پروفایل لینکدن یکی از اعضای تیم توسعه دهنده، استدیوی Bend ، انتشار یافت. Jeremy Vickery یکی از افرادی بود که در توسعه‌ی دیز گان نقش مهمی داشت. وی در پروفایل لینکدن خود اعلام نموده که هم اکنون مشغول برنامه ریزی و آماده سازی برای پروژه‌ی بعدی است.

آیا این موضوع مهر تاییدی بر موافقت سونی برای ساخت قسمت بعدی دیز گان است؟ با فروش خوب این عنوان در بازه‌ی زمانی محدود، چنین امری غیر قابل تصور نیست. از طرفی دیگر کنسول پلی استیشن ۵ در تعطیلات سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود. نکته‌ی جالب‌تر اینجاست که این بازی، محصولی برای پلی استیشن ۵ به شمار می‌آید. استدیوی Bend با ساخت دیزگان تجربیات فراوانی را کسب کرد. شاید این بار استدیو تصمیم گرفته که تمام تجارب خود را به کار گیرد و سعی در ساخت دنباله‌ی بهتری داشته باشد. هنوز هیچ چیز مشخص نیست. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

مشاهده‌ی نمرات و مطالعه‌ی خلاصه‌ی برخی از نقد‌های Days Gone

با دنبال کردن دایرکتوری مربوط به Days Gone از آخرین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی و …  مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>