دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
72
PS4
(Metacritic)
خانه » سازندگان Days Gone در حال توسعه‌ی پروژه‌ی AAA بعدی خود هستند

سازندگان Days Gone در حال توسعه‌ی پروژه‌ی AAA بعدی خود هستند

Days Gone

Days Gone یک پروژه‌ی AAA محسوب می‌شد. توسعه دهندگان پس از ساخت بازی نه چندان موفق Uncharted: Golden Abyss (این عنوان به صورت انحصاری برای پلی استیشن ویتا عرضه شد)، از نظر‌های ناپدید شدند تا این که ساخت دیز گان بر عهده‌ی آن‌ها افتاد. استدیو‌ی Bend پس از گذشت هفت سال، نهایتا بازی جدید خود را معرفی و منتشر کرد. Days Gone با تمام خوبی‌ها و بدی‌هایش عرضه شد (هر چند که نظر منتقدان درباره‌ی بازی بسیار ضد و تقیض بود) خب به نظر می‌رسد که بازی بعدی استدیو‌ با فاصله‌ی ۷ ساله انتشار نخواهد یافت. Bend در حال توسعه‌ی عنوان بعدی خود می‌باشد. این بازی نیز AAA خواهد بود و نکته‌ی جالب مسئله، اینجاست که بازی برای پلی استیشن ۴ توسعه خواهد یافت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

Bend مانند بقیه‌ی استدیو‌های سونی، از شهرت بالایی برخوردار نیست. حتی قبل از معرفی دیز گان، بسیاری از بازی کنندگان با این استدیو آشنایی و از حضور خارجی آن خبر نداشتند.!! به هر حال با معرفی دیزگان، همه چیز تغییر کرد. اولین نمایش عنوان مذکور آن قدر خیره کننده بود که سبب شد نام استدیو‌ی Bend بر سر زبان‌ها افتد. اگر از طرفداران بازی های این استدیو هستید، خبر خوبی برای شما داریم. به تازگی دریافتیم که Bend کار بر روی پروژه‌ی بعدی خود را آغاز کرده است. نکته‌ی جالب درباره‌ی این پروژه، نزدیک بودن تاریخ انتشار آن  است. بازی برای عرضه بر روی پلی استیشن ۴ زمان بندی شده (اگر اخبار بازی‌های کامپیوتری را پی گیری کرده باشید، در جریان هستید که عمر کنسول‌های نسل هشتم در حال تمام شدن است. کم کم باید به نسل نهم کنسول‌ها سلام کنیم. از این رو می‌توان گفت که بازی جدید استدیو‌ی بند تا سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود )

به تازگی آگهی استخدامی از سمت Bend بر روی صفحه‌ی رسمی لینکدن این استدیو انتشار یافته است. این آگهی استخدام به قصد جذب تهیه کننده‌ای برای پروژه‌ی AAA بعدی استدیو به اشتراک گذاشته شده. با در نظر گرفتن این که پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۲۰ انتشار می‌یابد، می‌توان گفت که سونی تمام نیرو‌ها و استدیو‌های خود را برای ساخت بازی‌های فرست پارتی (برای نسل بعدی) موظف کرده و سازندگان Days Gone را گذاشته تا هوای نسل هشتم را داشته باشند!!! توجه شما عزیزان را به متن این آگهی جلب می‌نمایم:

به دنبال جذب تهیه کننده‌ای هستیم که تمایل به همکاری با تهیه کنندگان ارشد ، توسعه دهندگان و کارگردان داشته باشد. شما موظف هستید که با تیم هماهنگ باشید و به آن‌ها در ساخت و توسعه‌ی بازی مورد نظر کمک کنید. استراتژی‌های مختلفی برای ساخت پروژه ارائه و ما را برای ساخت پروژه‌ی بعدی AAA خود بر روی کنسول پلی استیشن 4 یازی دهید.

به نظر می‌رسد که توسعه‌ دهندگان Days Gone به دنبال ساخت یک بازی متفاوت و جدید هستند. به هر حال باید منتظر ماند و مشاهده کرد که چه اتفاقی خواهد افتاد. دِیز گان توسط استدیو‌ی Bend (سازنده‌ی uncharted golden abyss که در سال ۲۰۱۱ به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ویتا عرضه شد) توسعه یافت و در تاریخ آپریل سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۶ اردیبهشت سال جاری) به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه شد. متاسفانه بازی نقد‌های متفاوتی رو به رو شد. برخی اظهار داشتند که دیز گان فوق العاده است و برخی به چشم یک عنوان ضعیف به بازی نگاه می‌کردند (برای مشاهده‌ی نمرات و مطالعه‌ی خلاصه‌ی نقد و بررسی‌های به این لینک مراجعه کنید). به هر حال بی صبرانه منتظر معرفی بازی جدید استدیو‌ی Bend هستیم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

با دنبال کردن دایرکتوری مربوط به Days Gone از آخرین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی و …  مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>