دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تاریخ انتشار Dauntless مشخص شد

تاریخ انتشار Dauntless مشخص شد

dauntless

پس از مدتی تاخیر سرانجام شرکت Phoenix Labs تاریخ انتشار بازی رایگان Dauntless را اعلام کرد. این بازی قرار است ۲۱ می (۳۱ اردیبهشت) برای سه پلتفرم ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر عرضه شود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

پیش از این بازی نقش آفرینی و اکشن در پلتفرم کامپیوتر در فاز بتا قرار داشت و حال به زودی به صورت کامل عرضه خواهد شد. بازی Dauntless از قابلیت کراس پلی بین کامپیوتر و ایکس باکس وان پشتیبانی خواهد کرد اما شرکت توسعه دهنده آن همچنان برای اجرا این قابلیت در پلی استیشن ۴ در حال کار هستند. سیزن پس این بازی نیز به نام Hidden Blades نیز در فستیوال شکوفه‌های ماه آغاز به کار خواهد کرد. این سیزن پس برای به دست آوردن آیتم‌های تزئینی و واحدهای پول درون بازی بسیار اهمیت دارد.

با عرضه بازی، ویژگی‌ها و بهبودهای جدیدی نیز به بازی اضافه می‌شوند. هر کدام از غول‌ها و اسلحه ها کارت‌های مخصوص به خود را خواهند داشت. لازم به ذکر است که بازی در پلتفرم کامپیوتر به صورت اختصاصی از فروشگاه Epic Games عرضه می‌شود. این فروشگاه مدتی است که آغاز به کار کرده است و تاکنون بازی‌های مورد انتظاری نظیر Metro Exodus برای این پلتفرم عرضه شده‌اند.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>